Ana sayfa » Aktüel » ITB Asia, sanal ortamda yapılacak

ITB Asia, sanal ortamda yapılacak

Her yıl Singapur’da düzenlenen Asya’nın önemli turizm fuarlarından ITB Asia’nın organizatörü Messe Berlin, covid-19 salgını ile ilgili belirsizlikler nedeniyle fuarın bu yıl sanal platformda yapılacağını duyurdu.


Organizatör tarafından yapılan açıklamada sanal etkinliğin, ITB Community ismi verilen yeni geliştirilmiş bir platformda gerçekleştirileceği ve platformun 12 Ağustos’ta açılacağı belirtildi. Platform sadece ITB Asia’nın orjinal tarihleri olan 21-23 Ekim için değil yıl boyunca hizmet vermek üzere tasarlandı.


Messe Berlin (Singapur) Genel Müdürü Katrina Leung şunları söyledi:


“Asya’nın en önemli turizm fuarlarından biri olarak, seyahat sektörüne toparlanma konusunda yardımcı olmak gibi hayati bir sorumluluğumuz var. İş toplantılarının yapılabilmesi ve sorunsuz bilgi alışverişi için sektörü bir araya getirmek bizim için bir zorunluluk. ITB Community platformu müşterilerimize işlerinde başarılı olmaları için sunduğumuz hizmetlerden sonuncusu.”


ITB Asia’nın 3 gün sürecek sanal etkinliğinde alıcı ve satıcı eşleşmesi, konferanslar, sanal fuar gibi turizm sektörüne yönelik aktiviteler bulunacak. Etkinlik, fuarın 2021 katılımcılarına ücretsiz olarak sunulurken ITB Asia’nın gelecek yıl 27-29 Ekim arasında düzenlenmesi planlanıyor.

© Haber, kaynak gösterilerek ve link verilerek kısmen veya tamamen kullanılabilir.

Benzer Haberler