Ana sayfa » Havayolları » Oman Air ve Booking.com işbirliği
Omanair

Oman Air ve Booking.com işbirliği

Umman’ın ulusal taşıyıcısı olan Oman Air, şimdi otel rezervasyonu konusunda dünya liderlerinden Booking.com ile yaptığı ortaklık sayesinde milyonlarca konaklama seçeneğine kolay erişim ve uçuş milleri kazanmak için yeni bir fırsat sunuyor .

Bu yeni ortaklığı kutlamak için,Oman Air’in ödüllü sadakat programı Sindbad üyeleri, 31 Aralık 2019 tarihine kadar Oman Air’in web sitesi aracılığıyla yapılan otel konaklamalarında üç kat fazla mil kazanıyorlar. Sindbad üyeleri daha sonra Ortak markalı site üzerinden harcadıkları her bir ABD doları için 1 mil kazanıyor. Yolcular, 228 ülkedeki 288 milyondan fazla otel odası ve diğer seçeneklerden birini seçerek iş ve tatil amaçlı seyahatlerde kalacakları ideal yeri bulabiliyorlar.

Oman Air’in Ticari Sorumlusu Paul Starrs şunları söyledi: “Booking.com’u değerli bir yeni ortak olarak kabul etmekten mutluluk duyuyoruz ,kendileri misafirlerimizin seçtikleri yolculukları yaratmalarını kolaylaştırırken sadakat programımız Sindbad’a da büyük değer kattılar. Bu, sektör lideri ortağmızla birlikte çalışarak yeni müşterileri hedeflemenin ve pazarımızı genişletmenin yanı sıra, olağanüstü seçenekler ve miller sunarak yolcularımızın seyahat deneyimlerini geliştirecek bir ortaklık girişimidir ”.

Oman Air’in sadakat programı olan Sindbad, 2018 ve 2019 yıllarında Dünya Seyahat Ödülleri’nde Dünyanın Lider Havayolu Ödül Programı olarak seçildi.Sindbad’ın yaklaşık 1 milyon üyesi var.

Booking.com’daki Ortaklıklardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Ripsy Bandourian, “Misyonumuz herkesin dünyayı tecrübe etmesini kolaylaştırmak olduğundan, Oman Air ile işbirliği yapmaktan ve sık uçanlar için daha fazla mil kazanmalarını sağlamaktan çok memnunuz.Bölgede bir hafta sonu kaçamağı ya da çok uzak bir bölgeye hayatta bir defa yaşanacak bir macera olsa da, bu ortaklık en uygun seçenek ve kusursuz deneyim çeşitliliğini daha fazla yolcuya götürebilmemizi sağlıyor.

Benzer Haberler