Ana sayfa » Oteller » Istanbul’a yeni JW Marriott
marriott

Istanbul’a yeni JW Marriott

Marriott tan 30 lüks otel daha

Marriott International, Tokyo’dan Mexico City’ye ve Reykjavik’ten Melbourne’e gelecek yıl lüks markaları ile 30 yeni otel açmayı planlıyor. Marka ayrıca, Haziran 2020’de gerçekleşmesi beklenen The Ritz-Carlton Yacht Collection’ın açılış törenini bekliyor.

Önümüzdeki yıl, Ritz-Carlton markası , Mexico City’de ; Nanjing (Çin) de ve Nikko( Japonya) da otel açmayı planlıyor; Ayrıca, South Beach otelindeki kapsamlı yenilemeleri tamamlayacaklar Marka ilk kez Fas’a girecek ve ülkenin başkentin Rabat, Dar es Salam da The Ritz-Carlton Rabat’ı açacak.Ayrıca Ritz-Carlton, Paradise Valley in eklenmesiyle , markanın Scottsdale, Arizona’daki resort portföyü artacak.

St. Regis için, önümüzdeki yıl St. Regis’i Kahire’ye tanıtmayı ve Meksika’nın Riviera Maya kentinde St. Regis Kanai Resort’un beklenen açılışıyla tatil portföyünü genişletmeyi hedefliyorlar. The St. Regis Dubai nin de The Palm da 2020 yılında acılması planlanıyor.

Marriott, W Hotels markasını yeniden canlandırmaya çalıştığı için, W San Francisco ve W New York – Union Square gibi Kuzey Amerika’daki tesislerinin yarısından fazlasında multimilyon dolarlık yenileme çalışmaları devam ediyor . 2020 için büyük açılışlar Nashville, Philadelphia, Toronto, Chengdu ve Melbourne’de olacak. Marka aynı zamanda W Milan ve W Rome’nın planlanan açılışlarıyla İtalya’da tanıtıldı.

Marriott’un otelci Ian Schrager ile ortak değeri olan Lifestyle marka EDITION, Reykjavik, Tokyo ve Dubai’de tesisler açacak.

The Luxury Collection markasi ise , Nashville ve Budapeşte,(Macaristan) ile Hobart,(Avustralya) da açılışlar yapacak.

JW Marriott’ın 2022 yılına kadar 115’ten fazla otele ulaşması bekleniyor. Özellikle gelecek yıl marka için hızlı bir büyüme dönemi olacak, ABD’de Savannah, Orlando ve Anaheim’de planlanan açılışlar var. Ek olarak, global destinasyonlardaki yeni tesisler İstanbul ve Da Nang,(Vietnam) Nara(Japonya)’ya; Muskat,(Umman); ve Monterrey(Meksika)da açılacak.

Gelecek yıl, Marriott’un lüks portföyü için büyük bir büyümenin başlangıcı olup, listede 15’ten fazla yeni ülke ve bölgede 185’ten fazla lüks tesis bulunmaktadır. Lüks misafirperverliğin geleceğine bakarken, Marriott bir trend tahminciler ekibi ile işbirliği yaptığını ve daha ilerici, proaktif ve etkileyici bir gezgin tipi olan “Amaçlı lüks severler” denilen kitlenin yükseldiğini farkettiklerini söyledi.Marka, gelişen lüks ekonomiye, gerçek, ender ve kişisel deneyimler yaratarak cevap veriyor.

Benzer Haberler