Ana sayfa » turizmteknolojihaberleri » Webbeds Asya Pasifik Turunda
Daryl Lee Webbeds

Webbeds Asya Pasifik Turunda

WebBeds, Asya Pasifik’te üç önemli etkinliğe ev sahipliği yaparak 2019 u noktaladı.

WebBeds’in Asya Pasifik CEO’su Daryl Lee liderliğindeki grubun yöneticileri, yerel otelcilerle yüz yüze konuşmak ve WebBeds’in her bir pazara olan bağlılığını vurgulamak için Kasım ve Aralık 2019’da Bangkok, Tokyo ve Osaka’ya gitti.

13 Kasım’da, WebBeds 200’den fazla ortağını, Bangkok’un kalbindeki yaşam merkezi olan Siam Paragon’daki Paragon Cineplex te ağırladı. Daryl Lee dahil WebBeds’in yöneticileri, konukları selamlamak, ilişkileri güçlendirmek ve Tayland başkentinin 2019’daki performansıyla ilgili pazar bilgilerini paylaşmak için toplandı.

WebBeds ayrıca sırasıyla 2017 ve 2018’de JacTravel ve Destinations of The World satın alımlarını takiben marka konumlandırmasını pekiştirdi ve otelcilere genişleyen dağıtım ağının ve etkileyici platform yelpazesinin tesisleri daha etkin bir şekilde tanıtmaya nasıl yardımcı olabileceğini gösterdi.

Daha sonra 10 ve 12 Aralık tarihlerinde WebBeds, Tokyo ve Osaka’da iki büyük toplantıya ev sahipliği yapmak için Japonya’ya gitti. Daryl Lee ve Sun Kok Sheng’e grubun yerel konuşmak için hazır olan Hong Kong, Filipinler ve Japonya genel müdürü Vincent Leung katıldı.

Bu etkinlikler aynı zamanda piyasa trendlerini takip etmek ve benzersiz bilgiler üretmek için birden fazla veri kaynağı kullanan yepyeni bir online araç olan WebBeds Destination İndexs in Japonca açılışına da vesile oldu. Ekim 2019’da Hong Kong’daki küresel lansmanının ardından, bu tool şimdi tüm seyahat sektörünün kullanması için Tokyo, Osaka ve Kyoto dahil olmak üzere birçok Japon kentine tanıtılacak.

WebBeds’in Asya’daki lideri olan Daryl Lee şunları söyledi: “2019, WebBeds için oldukça başarılı oldu ve yılı Tayland ve Japonya’daki önemli müşterilerimizle buluşarak bitirmek güzeldi. Genel olarak, Asya Pasifik’in turizm ve konaklama sektörü iyi performans gösterdi ve bu yıl sürekli bir büyüme kaydetti. Yerel faktörler bazı alanları etkilerken, bölge için genel görünüm olumludur. WebBeds’in desteklenmesi ve WebBeds Destination Index gibi yenilikçi araçlarla otelciler performanslarını en üst düzeye çıkarabilecek ve Asya Pasifik genelinde mevcut birçok fırsattan yararlanabilecekler. Gelecek yıl daha da fazla organizasyona ev sahipliği yapmak istiyoruz ”dedi.

Centara Hotels & Resorts’un ticari başkan yardımcısı Tabatha Ramsay.“WebBeds ekibini Bangkok’ta görmek harikaydı ve birçok üst düzey yöneticisiyle tanışabilmek harika. WebBeds’i her zaman otelimiz için önemli miktarda iş üreten güçlü bir ortak olarak gördük. Bu forum, işlerini ve birlikte çalışmaktan nasıl faydalanabileceğimizi daha iyi anlamamızı sağladı. Daryl ve ekibi, bize gelecekle ilgili güvenimizi tazeledi. ”dedi.

Keio Plaza Hotel Tokyo’nun satış direktörü Hiroto Sato ise“Ülkemiz Yaz Olimpiyatları’na ev sahipliği yapmaya hazırlanırken, 2020 Japonya için bir dönüm noktası olacak. Bu tamamen hazırlıklı olmamızı daha da önemli hale getiriyor ve pazar koşullarını anlamamıza ve geleceği planlamamıza gerçekten yardımcı olacak WebBeds Destination Index hakkında bilgi edinmek çok ilgimi çekti. WebBeds, ortaklarının ihtiyaçlarını gerçekten önemsiyor gibi görünüyor ve önümüzdeki yıllarda onlarla çalışmaktan memnuniyet duyacağız ”dedi.

Benzer Haberler