Ana sayfa » Türkiye » TUI, Türkiye Kapasitesini Artırıyor
TUI, Türkiye Kapasitesini Artırıyor

TUI, Türkiye Kapasitesini Artırıyor

TUI, yaz sezonu için Türkiye kapasitesini artırdı ve 2022’de 13 kaynak pazardan Türkiye’ye 1,5 milyonun üzerinde misafir getirecek.

Antalya bölgesinde yaklaşık bir milyon, İzmir, Bodrum ve Dalaman’da ise yaklaşık 500.000 kişi tatil yapacak.


TUI İcra Komitesi üyeleri, 2023 Yazı için tatil programını destinasyon genelinde daha da büyütme planlarını görüşmek üzere yüzlerce Türk otelciyle bir araya geldi.


TUI Group Markets & Airlines CEO’su David Burling şunları söyledi;


“TUI’nin Türkiye kapasitesinin %90’ından fazlası paket tatildir, bu nedenle uçuşlarımızdan biri indiğinde, otelci ortaklarımız da kazanırlar. Tatil stratejimizin anahtarı olan Türkiye genelinde bin otelci partnerimizle çalışıyoruz. Kapasitemizi daha da artırmak amaçlı otelci ortaklarımızla yüz yüze görüşmek üzere Türkiye’deyiz ve 2023’te daha fazla tatilciyi buraya getirmek için birlikte çalışmak istiyoruz.”


TUI, 40 yıldan fazla bir süredir Türkiye’de tatiller gerçekleştiriyor ve TUI havayolları veya diğer havayolları aracılığıyla, tüm kaynak pazarlarından Türkiye varışlı veya kalkışlı 12.000’den fazla uçuş sunuyor.


TUI ayrıca Manavgat’taki TUI BLUE Palm Garden Otele, TUI Almanya, Avusturya, İsviçre ve Polonya müşterileri tarafından seçilmiş en iyi otel ödülünü de sundu.


TUI müşterilerinden olağanüstü geri bildirimler aldıkları için etkinlikte diğer iki otel de onurlandırıldı. Antalya’daki Concorde de Luxe Resort ve yine Antalya’daki Kirman Sidera Hotel Luxury & Spa bazı kategorilerde ilk 5’e girmeyi başarmışlardı.

Benzer Haberler