Ana sayfa » Türkiye » ÇATOD Başkanlığına Nilgün Gökser Seçildi
ÇATOD Başkanlığına Nilgün Gökser Seçildi

ÇATOD Başkanlığına Nilgün Gökser Seçildi

Çanakkale Turistik Otelciler, İşletmeciler ve Yatırımcılar Derneği Olağan Genel Kurulu 25 Kasım 2021 tarihinde Akol Otel’de yoğun bir katılım ile gerçekleştirildi.


Divan başkanlığını Ali Akol, Hayati Aydeğer, Erdal Çakır’ın yönettiği genel kurulda, geçmiş yönetimin faaliyet ve bütçesinin ibrasından sonra yeni yönetim seçildi. Tek liste halinde oybirliğiyle yönetim kuruluna seçilen Cura Hotel Sahibi Nilgün Gökser ÇATOD Başkanı, Akol Hotel Genel Müdürü Serhat Koçarslan Başkan Yardımcısı, Anzac Hotelleri Genel Müdürü Yusuf Kayaalp Genel Sekreter, Kestanbol Hotel Sahibi Koray Özcan Sayman, Assos Barbarossa Hotel Sahibi Mustafa Surhay Tokoğlu, Yabancılar Oteli Sahibi Ramazan Candan ve Kale Palace Hotel sahibi Şenol Dağınık yönetim kurulu üyeliği görevine başladı. ÇATOD’un Çanakkale ili genelindeki 5 bölge temsilciliğine Yabancılar Oteli Sahibi Ramazan Candan, Assos Dove Hotel sahibi Erdal Çakır, Kum Otel sahibi Kemal Pazarbaşı, Ataol Tatil Çiftliği Ömer Metin Ataol, Göknar Otel Genel Müdürü Ali Ay seçildi.

Genel kurulda üyelere teşekkür eden Nilgün Gökser ‘’Derneğimiz ilk kurulduğu günden bu yana Çanakkale Turizminin gelişimi, tanıtımı, üyelerimizin birlik ve beraberliği için çalışmalar yürütmektedir. Bu kapsam da Çanakkale’nin tüm kamu kurumları ve Sivil Toplum Kuruluşları ile koordinasyon içinde Çanakkale Turizmi’nin kalkınması için güçlü bir vizyon ve hedefler ile faaliyetler yürütmeye bu yeni dönemde de devam edeceğiz. Şahsım ve yönetimim adına derneğimize katkılarınız için şimdiden teşekkür ederim. ‘’ dedi.

Kaynak: ÇATOD

Benzer Haberler