Ana sayfa » turizmteknolojihaberleri » Hotelbeds ve Trip.com işbirliği
hotelbeds_trip.com_isbirligi

Merkezi İspanya Palma’da bulunan otel ve seyahat toptancısı Hotelbeds, bugün yaptığı açıklamada Çinli Trip.com Group ile yaptığı yeni anlaşmayı duyurdu.

Anlaşmaya göre Hotelbeds, API bağlantısı ile otel harici ürünlerini Trip.com’a tedarik edecek. Söz konusu ürünler 1.100 destinasyonda 25.000 transfer, 690 destinasyonda 18.000 aktivite hizmetinin yanısıra tema parklarına ve dünya genelinde bazı etkinliklere giriş biletini kapsıyor.

Anlaşma ile Hotelbeds’in bu hizmetleri sağlayan tedarikçileri, sayısı 400 milyonu aşan Trip.com Group’un müşteri kitlesine satış yapabilecek.

Hotelbeds Çin ofisi Genel Müdürü Forrest Zhang konuyla ilgili şunları söyledi:

‘Trip.com Group ile uzun zamandır devam eden ortaklığımızı genişletmekten çok memnunuz. Yardımcı ürün portföyümüzü Çinli tüketiciler için daha uygun hale getirmek adına son yıllarda çok çalıştık. Ayrıca Çin’de yerel satış ekibimizin olması satış süreçlerini yerel pazar için kolaylaştırıyor . Trip.com Grubu, dünyanın en büyük turizm pazarı olan Çin’de online seyahat pazarının % 43’ünden fazlasına hakim. Pazar her yıl hızla büyürken, bu ortaklığın globaldeki tedarikçilerimiz için önemli satış artışı sağlamasını bekliyoruz.”

Trip.com Group bünyesinde trip.com, ctrip.com ve skyscanner gibi popüler online seyahat platformları bulunuyor.

Benzer Haberler