Ana sayfa » turizmteknolojihaberleri » Hotelbeds, transfer ve aktivite platformu Servantrip ile anlaştı

Hotelbeds, transfer ve aktivite platformu Servantrip ile anlaştı

Merkezi İspanya Palma’da bulunan B2B seyahat toptancısı Hotelbeds, transfer ve aktivite platformu Servantrip ile işbirliğine gidiyor.


Açıklanan anlaşmaya göre Servantrip, Hotelbeds’in portföyünde bulunan otel dışı ürünlere API entegrasyonuyla erişmiş olacak. Bu ürünler; 690 destinasyonda 18.000’den fazla aktivite, hem Holidays Taxi Group hem de Hotelbeds portföyünden gelen transfer hizmetleri ve yine bir Hotelbeds markası olan CARNECT envanterindeki araç kiralama hizmetlerini kapsıyor.


Servantrip, dünya genelinde havalimanı transferleri ve aktiviteler sunan online bir B2B platform. Şirketin yaklaşık 7.000 müşterisi arasında TUI, BCD Travel, FCM Travel Solutions, Globalia Corporate Travel, Halcón Viajes, Uniglobe ve Airmet gibi tanınmış markalar da var.


Anlaşmayla ilgili Hotelbeds’in otel dışı ürünlerden sorumlu yöneticisi Javier Arévalo şunları söyledi:

“Havaalanı transferleri ve diğer aktiviteleri birleştiren lider B2B dağıtım platformlarından biri olan Servantrip ile bu ortaklığı duyurmaktan mutluyuz. Tedarikçilerimize daha da geniş bir dağıtım ağı sunmak için son birkaç yıldır çok çalışıyoruz. Servantrip, kendi teknoloji çözümü ile 7.100’den fazla b2b müşterisinden gerçek zamanlı rezervasyon imkanı sunuyor. Bu ortaklık, Hotelbeds’in yardımcı ürün tedarikçisi ve Servantrip’in teknoloji ortağı olarak çalıştığı mükemmel bir kazan-kazan örneği. “

Servantrip Genel Müdürü José Manuel Núñez ise şunları ekledi:


“B2B müşterilerimize mümkün olan en iyi koşullarla ve en geniş yardımcı ürünler envanterini sunmaya kararlıyız . Hotelbeds’in otel dışı ürünler portföyünde bulunan yüksek kaliteli ürünler (dünya genelinde 18.000’den fazla aktivite, 25.000 transfer ve 500 araç kiralama firması) bu taahhüdümüze uyuyor ve ayrıca bulut tabanlı teknolojisi basit, sorunsuz bir çözüm ihtiyacımızı karşılıyor. ”

© Haber, kaynak gösterilerek ve link verilerek kısmen veya tamamen kullanılabilir.

Benzer Haberler