Ana sayfa » turizmteknolojihaberleri » Travelport, Havayolu Sağlık ve Güvenlik Takip Sistemini devreye aldı
Görsel: travelport

Travelport, Havayolu Sağlık ve Güvenlik Takip Sistemini devreye aldı

Turizm teknoloji alanında dünyada lider firmalardan biri olan Travelport, Airline Health & Safety Tracker (Havayolu Sağlık ve Güvenlik Takip Sistemi) isimli yeni bir hizmetini devreye aldığını açıkladı.

Travelport müşterileri ve seyahat sektörüne ücretsiz sunulan bu servis sayesinde dünyanın en büyük 80 havayolu tarafından alınan güvenlik önlemleri güncel bir şekilde görüntülenebilecek.

Travelport’u kullanan seyahat acentaları offline veya online olarak bu hizmetten faydalanabiliyor, ayrıca API bağlantısı ile de online seyahat acentalarına bu veriler aktarılıyor.

Travelport’un Global Strateji ve Pazarlama Başkanı Kyle Moore şunları söyledi:

”Son aylarda, seyahat sektörü güvenli bir normalleşme süreci yürütmek için çeşitli sağlık ve güvenlik önlemleri getirdi. Hem dünyanın dört köşesinden seyahat içeriğinin toplandığı hem de satış kanalının birleştiği bir merkez olarak, bu veriyi konsolide edip seyahat acentalarına ve tüketicilere ulaştırmak bizim görevimiz.

Hazırlanmasında gelişmiş teknolojimizi kullandığımız bu hizmetin, tüketicilerin ilgili güvenlik önlemlerini görmelerine yardımcı olarak, seyahate olan güvenin geri kazanılmasına ve sektörün toparlanmasına destek olacağına inanıyoruz”

© Haber, kaynak gösterilerek ve link verilerek kısmen veya tamamen kullanılabilir.

Benzer Haberler