Ana sayfa » turizmteknolojihaberleri » Hotelbeds, Choice Hotels ile anlaştı

Hotelbeds, Choice Hotels ile anlaştı

B2B seyahat toptancısı Hotelbeds , bugün dünyanın en geniş otel franchisörlerinden Choice Hotels International ile yeni bir işbirliği anlaşması imzaladı.

Hotelbeds’in basın açıklamasıyla duyurduğu anlaşmaya göre bu işbirliğiyle Choice Hotels markasına bağlı oteller Hotelbeds satış kanalları aracılığıyla 60.000’den fazla alıcıya ulaşacak.


Bu anlaşmanın bir parçası olarak, Choice Hotels, envanterini Hotelbeds’in hem toptan hem de perakende (Bedsonline) satış kanallarında satışa sunacak.

Hotelbeds’in Global Otel Zincirlerinden sorumlu yöneticisi Mark Redmond şunları söyledi:


“Choice Hotels ile olan ilişkimizi güçlendirmekten ve işimizi birlikte büyütmekten mutluluk duyuyoruz. Bu özel anlaşma ile 60.000’den fazla müşterimiz, özel fiyatlar ve müsaitlik bilgisiyle Choice Hotels portföyüne erişim sağlarken aynı zamanda Choice Hotels’e de daha yüksek marjlı, uluslararası, niş bir segmente ulaşma imkanı sağlayacak.

Choice Hotels Ticari Direktörü Robert McDowell işe anlaşmayla ilgili şöyle konuştu:


“Bu stratejik anlaşma sayesinde Hotelbeds Group ile uzun süredir devam eden ilişkimizi genişletmekten büyük heyecan duyuyoruz. Anlaşma sadece A.B.D‘deki franchise tesislerimiz için artan gelir akışı fırsatları ve uluslararası görünürlük sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda Hotelbeds’in değerli toptan dağıtım modeline olan güveni de güçlendiriyor.”


”Choice Hotels, franchise otel partnerlerimiz için dağıtım maliyetini düşürmeye çalışırken, aynı zamanda tüm kanallarda fiyat bütünlüğünü korumaya kararlıdır. Bu anlaşmanın, özellikle önemli uluslararası kaynak pazarlarında bu uzun vadeli hedefimizi başarmak için yardımcı olduğuna inanıyoruz. “

Benzer Haberler