Ana sayfa » turizmteknolojihaberleri » Hotelbeds, Cenevre Turizm Ajansı ile işbirliği yapıyor

Hotelbeds, Cenevre Turizm Ajansı ile işbirliği yapıyor

Seyahat toptantıcısı Hotelbeds, bugün Cenevre Turizm Ajansı ile şehrin turizmine katkıda bulunmak için bir işbirliği anlaşması imzaladığını duyurdu.


Anlaşma kapsamında Hotelbeds ve Cenevre Turizm Ajansı, şehrin tanıtımı ve turizm gelirini attırmak için Ekim sonuna kadar birlikte çalışacaklar.


Yeni işbirliği ile kampanyaya katılan otel ve tedarikçilerin özel indirimli fiyatları Hotelbeds platformları aracılığıyla farklı pazarlardaki alıcılara ulaştırılacak. Hotelbeds, alıcıların ilgili ürünlere kolay ulaşımını sağlamak için platformlarında Cenevre’ye özel bir sayfa açacak, aynı zamanda emailler ve webinar kanalıyla şehri pazarlayacak.


Hotelbeds Pazarlama ve İletişim Direktörü Gareth Matthews basın açıklamasında işbirliğiyle ilgili şunları söyledi:

“Cenevre Turizm Ajansı ile ortak olmaktan mutluluk duyuyoruz. Önümüzdeki aylarda Avrupa’daki en uygun pazarlara odaklanarak Ajans için kapsamlı bir toparlanma kampanyası geliştirdik. Yalnızca geceleme sayılarını değil, aynı zamanda gelir performansını da artıracak yüksek değerli rezervasyonları da şehre getirmeyi dört gözle bekliyoruz. “


Cenevre Turizm ve Kongreler Vakfı Direktörü Jonathan Robin ise şunları ekledi:


COVID-19 salgını ile, pazarlama ve satış stratejimizi uyarlama ihtiyacı duyduk. Bu nedenle toparlanma kampanyamızı başlattık ve b2b segmentinden rezervasyonlar alabilmek için Hotelbeds gibi bir partnere ihtiyacımız olduğunu fark ettik. Pazardaki kilit oyunculardan biri olan Hotelbeds’in, ortalamanın üzerinde harcama yapan yüksek değerli konuklar ile yaz sezonu için kaybedilen fırsatların bir kısmını geri kazanmamıza yardımcı olabileceğinden eminiz. “

Benzer Haberler