Ana sayfa » turizmteknolojihaberleri » Hotelbeds, Amerika kıtasında 15.000 alıcıya ulaştı.
hotelbeds logo

Hotelbeds, Amerika kıtasında 15.000 alıcıya ulaştı.

Dünyanın önde gelen B2B toptancılarından Hotelbeds, otelci ortaklarına yayınladığı güncellemede Amerika kıtasındaki seyahat alıcılarının sayılarıyla ilgili bilgiler verdi.


Hotelbeds, artık platformunda mevcut olan 180.000 otel işletmesinin şu anda Kuzey, Orta ve Güney Amerika bölgelerinde, tur operatörleri, havayolu web siteleri, puan kullanım ve sadakat ortakları ve seyahat acentesi grupları gibi 15.300’den fazla B2B müşterisine erişebildiğini vurguladı.


Bölge şu anda şirketin dünya genelinde 60.000 sayısına ulaşan B2B müşterilerinin yaklaşık dörtte birini oluşturuyor. Amerika kıtası, Hotelbeds’in otelci ortakları için en büyük ikinci pazar konumunda.

Hotelbeds, platformlarında yaklaşık 180.000 otel seçeneği sunuyor.


B2B müşteriler, Hotelbeds’in 180.000’den fazla otel (yaklaşık yarısı direkt kontratlı ), 24.000 transfer hizmeti, 18.000 aktivite ve 500 araç kiralama tedarikçisinden oluşan portföyünden faydalanmaktalar.

Hotelbeds Toptan Satış Americas Bölge Müdürü Lauren Volcheff Atlass, “Amerika bölgesindeki geniş müşteri portföyümüz gerçekten otelci ortaklarımıza artan bir değer katıyor. Son birkaç yıldır otellerimize en fazla faydayı sağlayan müşterileri elde etmeye ve büyütmeye odaklandık. Müşterilerimize en iyi teklifleri verebilmek için tedarikçilerimize en fazla değeri katmamız gerektiğini biliyoruz.”

“Portföyümüzdeki tur operatörleri, perakende seyahat acenteleri, havayolları ve puan kullanım ortaklarının sayısı artmaya devam ediyor. Otelci ortaklarımız, ortalama olarak daha fazla ödeyen, daha uzun süre kalıp, daha az iptal eden ve yerli olmayan bu kaliteli ek müşteri grubundan halihazırda faydalanıyor.” dedi.

Benzer Haberler