Ana sayfa » turizmteknolojihaberleri » Fransa turizmi canlandırmak için Tripadvisor ve Expedia ile çalışacak
Fransa turizmi canlandırmak için Tripadvisor ve Expedia ile çalışacak

Fransa turizmi canlandırmak için Tripadvisor ve Expedia ile çalışacak

Fransa ulusal turizm geliştirme ajansı, Atout France, ülkenin tanıtımı için 2 önemli online seyahat platformu ile işbirliği yapacak.


Anlaşmalar dün Paris’te gerçekleşen ve Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron’un da katıldığı Destination France Zirvesi’nde duyuruldu.


Ajansın 2 milyon Euro’ya varan reklam ve sponsorlu içerik anlaşması yaptığı Tripadvisor ile birlikte 2022 yılında platform üzerinde Fransa’nın tanıtımı yapılacak.


Tripadvisor’ın basın açıklamasına göre şirketin veri analizi kampanyaları hedeflenen müşteri segmentlerine göre daha hassas bir şekilde yönlendirmeyi ve bunların dönüşünü değerlendirmeyi de mümkün kılacak.


Turizm Geliştirme Ajansı ayrıca Expedia grubunun küresel seyahat reklam organizasyonu olan Expedia Group Media Solutions ile 2022’de daha güçlü bir pazarlama işbirliğine yönelik ortak taahhütleri detaylandıran bir niyet mektubu da imzaladı.


Bu yeni kampanya da Fransa’nın tanıtımına odaklanacak ve Ocak 2022’de başlayacak. Bu anlaşmadaki ana tema ‘sürdürülebilir turizm’ olacak.

Benzer Haberler