flydubai Ankara uçuşlarına başlıyor

flydubai Bodrum ve Trabzon’a uçacak

Dubai merkezli düşük maliyetli hava yolu flydubai, yaz sezonu programına Bodrum ve Trabzon’u da ekledi.


Dubai merkezli havayolu flydubai, yaz sezonunda Dubai’den Bodrum ve Trabzon’a da uçacak. Halihazırda İstanbul Sabiha Gökçen’e uçuş düzenleyen havayolu, hizmet ağına Milas-Bodrum Havalimanı (BJV) ve Trabzon Havalimanı (TZX)’nı da ekledi.


Bodrum uçuşları 04 Haziran – 01 Eylül tarihleri ​​arasında haftada iki kez, Trabzon uçuşları ise, 13 Mayıs – 01 Eylül tarihleri ​​arasında haftada üç sefer olarak gerçekleştirilecek.


Flydubai Ticari Operasyonlar ve E-ticaret Kıdemli Başkan Yardımcısı Jeyhun Efendi duyuruya ilişkin olarak şunları ekledi: “Pandemiden bu yana müşterilerimizin istedikleri kadar seyahat etmelerinin mümkün olmadığının farkındayız. Bodrum ve Trabzon’u yaz programımıza ekleyerek, yolculara bu yaz daha fazla seyahat seçeneği sunmuş olacağız. Ağımızı istikrarlı bir şekilde 75’ten fazla destinasyona genişlettik ve kısıtlamalar azaldıkça bölgede daha fazla destinasyona uçuş başlatmaya devam edeceğiz. Uçuşlar Flydubai.com üzerinden rezerve edilebilir. “


Bu yaz, flydubai 78 destinasyona uçacak. Bu destinasyonların arasında Rusya’daki yedi noktanın yanı sıra Bakü, Bükreş, Kolombo, Maldivler, Minsk, Tiflis, Tel Aviv, Tiran ve Zanzibar gibi popüler destinasyonlar da yer alıyor.


flydubai’nin Bodrum ve Trabzon uçuşları, ortak uçuş olması sebebiyle hem flydubai hem de Emirates ağıyla 155 destinasyona bağlantı verebilecek.


Bodrum uçuşları Salı ve Cuma günleri, Trabzon uçuşları ise Çarşamba, Perşembe ve Cumartesi günleri yapılacak.

Benzer Haberler