Ana sayfa » Aktüel » ITB China fuarı ertelendi.
ITB China fuarı ertelendi.

ITB China fuarı ertelendi.

ITB China organizatörleri, ülkenin bir koronavirüs salgınıyla savaşıyor olması nedeniyle fuarın erteleneceğini doğruladı.

Bugün yayınlanan son resmi rakamlara göre, ülkede koronavirüsü vakası 72.436 olurken hayatını kaybedenlerin sayısı ise 1868. ITB China 2020’nin 13-15 Mayıs’ta Şanghay Dünya Fuar ve Kongre Merkezi’nde yapılması planlanıyordu. Önümüzdeki haftalarda yeni tarihlerin açıklanması bekleniyor.

ITB China fuarının ne zaman düzenleneceği önümüzdeki haftalarda açıklanacak. Photo: ITB China Official

Organizasyondan yapılan açıklamada “ Tüm katılımcıların zamanında gerekli düzenlemeleri yapmalarına olanak sağlamak için doğru bir zamanda alınan kararla organizatörler ITB China 2020’yi ertelemeyi uygun buldular. Amacımız katılımcı ve ziyaretçilerin güvenliğini sağlamak.”

“ITB China organizatörleri durumu yakından izlemeye devam edecekler ve genel risk analizlerine dayanarak daha fazla açıklama yapacaklar” denildi.

ITB China, Şanghay Dünya Fuar ve Kongre Merkezi’nde yılda bir kez düzenleniyor ve ülkenin en büyük B2B turizm fuarı olarak görülüyor. Fuar sadece Çin seyahat sektörüne odaklanıyor ve üç gün sürüyor.

Benzer Haberler