Ana sayfa » Oteller » Radisson Yöneticileri İstanbul’da Bir Araya Geldi
Radisson Yöneticileri İstanbul'da Bir Araya Geldi

Radisson Yöneticileri İstanbul’da Bir Araya Geldi

Radisson Otel Grubu, Türkiye’deki otellerinde sürekli olarak üstün kalite hizmet sunmayı sürdürürken, ticari ekip liderleri ve Türkiye Bölge Yöneticileri, İlk Çeyrek Toplantısı için Radisson Blu Hotel, İstanbul Şişli’de bir araya geldi. Toplantıya, Türkiye genelinde faaliyet gösteren 45’e yakın otelin genel müdürleri ve ticari ekip liderleri katıldı.

Türkiye’yi turizm endüstrisi için kilit bir ülke olarak gören Radisson Otel Grubu, Türkiye’de başarılı bir şekilde faaliyet göstermeye ve büyümeye devam ediyor. Grup, yurt dışından da üst düzey yöneticilerin katılımıyla Radisson Blu Hotel, İstanbul Şişli’de geniş bir ekip ile toplantı gerçekleştirdi. Franchise Oteller Başkan Yardımcısı Lars Gericke, Bölge Direktörü Antoine Moubarak, Bölge Pazarlama Direktörü Stephanie Aboujaoude, Bölge Satış Direktörü Inga Korneliusa ve Türkiye Bölge Yönetimi ev sahipliğinde düzenlenen İlk Çeyrek Toplantısında yıllık hedefler, ticari güncellemeler, sistem güncellemeleri, çapraz satış stratejileri, pazarlama ve satış trendleri gelirlerin maksimum optimizasyonu, Radisson Rewards Sadakat Programı gibi bir çok başlığa yer verildi. Başarıyla tamamlanan toplantının ardından çeşitli workshop’lar düzenlenerek katılımcılar ile birlikte interaktif bir organizasyon gerçekleştirildi.

Radisson Otel Grubu, Türkiye’deki otellerinin sürdürülebilir büyüme hedefleri doğrultusunda, yatırımlarını artırmayı hedefliyor. Bu doğrultuda, İlk Çeyrek Toplantısı’nda Türkiye’deki mevcut projelerin ilerlemesi hakkında ayrıntılı bilgiler paylaşıldı ve yeni fırsatlar dikkatle değerlendirildi. Grup, Türkiye’de turizm endüstrisinin dinamik yapısıyla uyumlu bir şekilde, misafirlerine yüksek kaliteli hizmet sunmaya devam etmek amacıyla çeşitli stratejiler üzerinde çalışıyor. Bu doğrultuda, Radisson Otel Grubu, Türkiye’deki otel portföyünü daha da genişleterek, sektördeki öncü konumunu korumayı ve gelecekteki büyüme hedeflerine ulaşmayı hedefliyor.

Radisson Otel Grubu Franchise Servisler ve Geliştirme Ülke Direktörü Baran Türkel toplantı ile ilgili şu yorumda bulundu: “İlk çeyrek toplantımızda, Türkiye’deki stratejik planlarımız ve mevcut projelerimizin ilerlemesi hakkında önemli bilgiler paylaşarak, Genel Müdürlerimiz ile yeni fırsatlar için fikirler ortaya koyarak önemli bir adım attık. Misafirlerimize benzersiz deneyimler sunmak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. “

Benzer Haberler