Ana sayfa » Oteller » Disney’in Yıldız Savaşları Temalı Oteli Kapanıyor
Disney'in Yıldız Savaşları Temalı Oteli Kapanıyor
fotoğraf: Disney World

Disney’in Yıldız Savaşları Temalı Oteli Kapanıyor

Walt Disney’in Yıldız Savaşları temalı Galactic Starcruiser oteli, bir yıldan biraz fazla süren operasyonların ardından Eylül sonunda kapanıyor.


Bir Walt Disney World sözcüsü, otelin sonbaharda kalıcı olarak kapanma yolunda olduğunu ve Star Wars: Galactic Starcruiser’daki son “yolculuğun” 28-30 Eylül’de gerçekleşeceğini duyurdu.


2022 Mart ayından bu yana faal olan otelde konuklar, ışın kılıcı eğitimi ve maket gemi inşası gibi etkinliklerde bulunarak “Yıldız Savaşları” evreninden karakterlerle etkileşime giriyorlardı.


ABD’nin Florida eyaletindeki Walt Disney World’de bulunan tesiste dört kişilik bir aile için 2 günlük tatil paketleri yaklaşık 6.000 $’dan başlıyordu.


Otelin eylül ayı sonunda kapanacağının duyurulmasının ardından, Disney tüm yeni rezervasyonları geçici olarak durdurdu. Disney’in açıklamasına göre 26 Mayıs’ta rezervasyonlar yeniden açılacak.


Galactic Starcruiser’ın sitesindeki duyuruya göre otel, 30 Eylül veya sonrası için rezervasyon yaptıran konuklarla plan değişikliği ile ilgili yardımcı olmak amacıyla iletişime geçmeye başladı.

Benzer Haberler