Ana sayfa » turizmteknolojihaberleri » Güney Koreli Yanolja, Go Global Travel’ı Satın Aldı
Güney Koreli Yanolja, Go Global Travel'ı Satın Aldı

Güney Koreli Yanolja, Go Global Travel’ı Satın Aldı

Güney Kore merkezli turizm teknoloji şirketi Yanolja Cloud, B2B seyahat toptancısı, Go Global Travel’ı satın aldığını duyurdu.


2000 yılında İsrail’de kurulan Go Global (GGT), otel, uçak biletleri ve araba kiralama gibi seyahat hizmetlerini 10.000’den fazla satış kanalı aracılığıyla ortaklarına sunuyor.


Go Global, aynı zamanda Olympia Europe ve Hpro Travel gibi diğer seyahat markalarını da bünyesinde bulunduruyor.


Yanolja Cloud’un eş CEO’su Kim Jong -yoon, satın almayla ilgili şunları söyledi;


“Yanolja Cloud, dünyanın dört bir yanından farklı geçmişe ve uzmanlığa sahip üye şirketlerden oluşuyor. En son üye şirketimiz olarak Go Global Travel’ı memnuniyetle karşılıyoruz ki bu konaklama tesislerinin dijital dönüşümüne liderlik etme vizyonumuzu gerçekleştirmemize yardımcı olacak. Bu satın almadan doğacak yeniliği görmeyi dört gözle bekliyorum.”


Go Global Travel Yönetim Kurulu Başkanı Ophir Ben-Ezra ise şunları ekledi:


“20 yılı aşkın bir süre önce kurulduğundan bu yana Go Global Travel ve dünyanın dört bir yanındaki çalışanlarının başarılarından çok gurur duyuyorum. Aynı yüksek seviyede müşterilerimize ürün ve hizmet sağlamaya devam etmeyi ve aynı zamanda Yanolja Cloud’dan Rezervasyon Motorları, Gelir Yönetimi Yazılımı gibi yenilikçi çözümler ve yeni envanter sunabilmeyi dört gözle bekliyorum.”


Anlaşmanın finansal boyutu ile ilgili bir bilgi paylaşılmadı.

Benzer Haberler