Ana sayfa » Oteller » Radisson, Türkiye’de üç otel daha açacak.
Radisson, Türkiye'de üç otel daha açacak.

Radisson, Türkiye’de üç otel daha açacak.

Türkiye’ye yatırım yapmaya devam eden Radisson Hotel Grubu 2020 yılında üç otel daha açmaya hazırlanıyor.

Istanbul’da planlanan 2 otel Radisson Hotel President Beyazıt İstanbul ve Radisson Hotel Istanbul Sultanahmet, 2020 yılının ikinci çeyreğinde yatırımcı Pantur Turizm ve Ticaret A.Ş ile İstanbul’un tarihi yerlerinden Beyazıt ve Sultanahmet’te açılacak. Radisson Hotel İzmir Aliağa ise Türkiye’nin üçüncü büyük şehri İzmir’de, yatırımcı Elif İntro Otelcilik ile birlikte açılışa hazırlanıyor.

Radisson Hotel Istanbul Sultanahmet’te dört restoran yer alacak. Radisson Hotel President Beyazıt İstanbul, spa, balo salonu ve çeşitli restoranlar sunuyor. Hem Radisson Hotel Istanbul Sultanahmet hem de Radisson Hotel President Beyazıt Istanbul, Kapalıçarşı, Ayasofya ve Topkapı Sarayı’na yürüme mesafesindeler.

fotoğraf :Pixabay
Son eklenen otellerle Radisson’un istanbul’da otel sayısı 17’ye çıkacak.

Radisson Hotel Group Genel Müdür Yardımcısı Elie Younes , “Radisson Hotel Group’un Türkiye pazarına olan güçlü bağlılığı, Türkiye’de 30’dan fazla tesisle büyümeye devam ediyor. Radisson Hotel Group, İstanbul’un üst sınıf segmentindeki en yaygın otel zinciri durumundadır. Çalışanlarımızın, ortaklarımızın ve markalarımızın kalitesiyle gurur duyuyoruz. ” dedi.

Petrol ve gaz endüstrisinin yoğunlaştığı Aliağa sanayi bölgesinde yer alan Radisson Hotel İzmir Aliağa, yiyecek-içecek olanaklarının yanı sıra toplantı alanları ve spa & fitness tesislerine de sahip olacak.

Radisson, geçtigimiz Ocak ayında da Istanbul Esenyurt bölgesinde Radisson Hotel Apartments Delta İstanbul Esenyurt ve Sakarya’da Radisson Blu Hotel Sakarya’nın açılışlarını yapmıştı.

İlgili Haberler: Radisson Istanbul’da 15. otelini açıyor

Radisson Türkiye’deki 25. otelini açtı.

Benzer Haberler