Ana sayfa » Oteller » Radisson Istanbul’da 15. otelini açıyor
Radisson Istanbul'da 15. otelini açıyor

Radisson Istanbul’da 15. otelini açıyor

Radisson Hotel Group bugün yaptığı açıklamada Delta Istanbul Esenyurt ile Istanbul’da 15. otelini açacağını duyurdu.

Türkiye’nin birçok önemli şehrinde faaliyet gösteren Hotel Apartment projesi, İstanbul’un en hızlı büyüyen bölgelerinden birinde Esenyurt’ta yer alacak. Yeni Radisson Hotel Apartments Delta İstanbul Esenyurt , markanın Türkiye pazarındaki büyümesine katkıda bulunacak.

Radisson Hotel Group Genel Müdür Yardımcısı ve CDO’su Elie Younes, “Radisson Blu, İstanbul’un en büyük üst segment lüks markası olmaya devam ediyor . Bu bizim Istanbul’da 15. otelimiz. Radisson Hotel Apartments Delta İstanbul Esenyurt ile Türkiye’deki yatırımlarımızı güçlendirdik ve portföyümüzü aktif ve hazırlık aşamasındakile dahil yaklaşık 30 otele yükselttik. Ortaklarımıza ekibimize duydukları güven için teşekkür ediyor ve beraber başarılı bir yolculuk için sabırsızlanıyoruz. ”dedi.

Radisson'un 15. oteli Esenyurt'ta açılacak
Radisson’un Istanbul’daki 15. oteli Esenyurt’ta açılacak.

Radisson Hotel Apartments Delta İstanbul Esenyurt’un 2022’nin üçüncü çeyreğinde açılması bekleniyor ve bu da onu grubun 3. Radisson markalı tesisi ve Radisson Hotel Group’un İstanbul’daki 15. oteli yapıyor. Hotel Apartments, İstanbul’da mümkün olan en iyi otel deneyimini arayan gerek iş seyahatindekiler gerekse tatil amaçlı gelenler için mükemmel bir seçim olacaktır.

Radisson Hotel Apartments Delta İstanbul Esenyurt Türkiye, 27 bin metrekareden fazla bir alana kurulacak ve ayrıca toplantı salonları, balo salonları ve tüm gün açık bir restoran sunacak.

Radisson Hotel Apartments Delta İstanbul Esenyurt, Radisson Hotel Group’un marka bilinirliğini güçlendiren, bölgede uluslararası markalı ilk lüks otel olacak.

Tatilciler, Aqua Club Yunus (5km), Büyükçekmece Grand Aqua Marine (8km), İstanbul Akvaryum (12km) gibi cazibe merkezlerinin tadını çıkarabilecekler.

Projenin yüklenicisi Delta Real Estate’in sahibi Seyithan İzsiz , “Radisson Hotel Group gibi global bir marka ile ortaklık yapmaktan ve Türk turizmine katkıda bulunmaktan mutluluk duyuyoruz. Esenyurt gibi gelişen bir bölgeye yatırım yapmak heyecan verici. Radisson Hotel Group ile uzun bir ilişki kurmayı ve birlikte daha fazla proje geliştirmeyi dört gözle bekliyoruz ”dedi.

Kaynak :Radisson Hotel Group

Benzer Haberler