Ana sayfa » Oteller » Gökçe Hamdemir Wanda Vista’nın Eğitim ve Geliştirme Müdürü Oldu
Gökçe Hamdemir Wanda Vista'nın Eğitim ve Geliştirme Müdürü Oldu

Gökçe Hamdemir Wanda Vista’nın Eğitim ve Geliştirme Müdürü Oldu

Uluslararası Otelciler Derneği (INTHA) Yönetim Kurulu Üyesi, İnsan Kaynakları Komitesi Yöneticisi Gökçe Hamdemir; Dünya’nın Sayılı Zincirlerinden olan Wanda Group’un İstanbul da Açılacak Olan Halkası Wanda Vista Istanbul Oteline Eğitim ve Geliştirme Müdürü olarak başladı.


Gökçe Hamdemir, T.C. Kocaeli Üniversitesi Turizm ve Seyahat İşletmeciliği bölümünde eğitim gördü. Turizm sektörü ile de ilk olarak 2003 yılında Bodrum, Halikarnas The Club ta tanıştı.


2006 – 2012 Seneleri arasında ön büro biriminde alt ve orta düzey görevler üstlenen Hamdemir; Accor Hotels bünyesinde bulunan Ibis ve Novotel gibi önde gelen markaların ön büro departmanında görev aldı. Yine aynı zincir markada insan kaynakları departmanına geçiş sağlayarak 2012 ve 2015 yılları arasında Novotel Istanbul ve Ibis Istanbul otellerinide insan kaynakları yetkilisi olarak görev aldı.


İstanbul da gerek insan kaynakları biriminde, gerekse de üstlendiği sosyal sorumluluk projeleriyle kendinden sıkça söz ettirmesiyle de Uluslararası Otelciler Derneği tarafından davet alarak Aralık 2020’de yönetim kurulu üyeliği üstlenen Hamdemir, eş zamanlı olarakta derneğin insan kaynakları komite yöneticiliğini de sürdürmektedir. Çeşitli etkinliklerde, organizasyonlarda ve üniversitelerde konuşmacı olarak yer almakta, semirnerler vermekte ve sektörel araştırmalar yürütmektedir.


2015’in Nisan ayından Ocak 2020’ye dek Point Hotel Barbaros – Point Taksim – Point Ankara – Nippon Hotel Taksim otellerinin, işe alım müdürlüğü görevini sürdüren Hamdemir, son olarak Swissotel Resort Bodrum, İnsan Kaynakları Müdürlüğü görevini sürdürüyordu.


Genç ve başarılı insan kaynakları yöneticisi Gökçe Hamdemir, bundan böyle Wanda Vista Istanbul otelinin Eğitim ve Geliştirme Müdürlüğü görevini üstlenecek.

Benzer Haberler