Ana sayfa » Havayolları » Onur Air uçuşlara ne zaman başlıyor?

Onur Air uçuşlara ne zaman başlıyor?

Covid-19 salgını sebebi ile 21 Mart’tan bu yana uçuşlara ara veren Onur Air esnetilen seyahat kısıtlamaları neticesinde 26 Haziran itibariyle tekrar seferlerine başlıyor.

Havayolu yaptığı açıklamada biletlerin satışa sunulduğunu belirterek, 26 Haziran’dan itibaren haftanın her günü İstanbul Havalimanı’ndan Trabzon ve Antalya’ya, haftanın dört günü ise Bodrum hattında uçuşlara başlayacayağını duyurdu. Temmuz başından itibaren iç hatlardaki sefer sayılarını artıracak olan şirket, 15 Temmuz’dan itibaren ise dış hat uçuşlarına başlayacak.

Teoman Tosun: Öncelik; sağlıklı uçuş ve ekonomik bilet

Onur Air olarak en büyük önceliklerinin uçuş emniyeti ile insan sağlığı olduğunu belirten Onur Air Genel Müdürü Teoman Tosun, aynı zamanda yolculara her zaman olduğu gibi en ekonomik fiyatlı biletleri sunmaya çalıştıklarını söyleyerek “Ekiplerimizin ve değerli yolcularımızın sağlığı için hem uçuş öncesinde hem de uçuş esnasında gereken tüm önlemleri aldık. COVID-19 salgınının yayılmasını önlemek için uçaklarımız ulusal ve uluslararası sağlık otoritelerinin belirlediği standartlarda dezenfekte ediliyor olup konuyla ilgili tüm çalışanlarımıza eğitimler detaylı bir şekilde verilmektedir” dedi.

Benzer Haberler