Ana sayfa » Türkiye » Ramada Encore by Wyndham İzmir Oteli’nden iş ortaklarına teşekkür
Ramada Encore by Wyndham İzmir Oteli'nden iş ortaklarına teşekkür

Ramada Encore by Wyndham İzmir Oteli’nden iş ortaklarına teşekkür

Verimli bir sezonu geride bırakan Ramada Encore by Wyndham İzmir Oteli yöneticileri iş ortaklarıyla işe dönüş gecesinde bir araya geldi. Küresel salgın döneminde kapanmadıklarını, gerekli önlemleri alarak misafir ağırlamaya devam ettiklerini belirten Otel Müdürü Güner Güney, bu süreçte kendilerine destek veren iş ortaklarına teşekkür etti.

Ramada Encore by Wyndham İzmir Oteli terasındaki işe dönüş buluşması lezzetli ikramlar ve DJ Sani’nin müziği eşliğinde unutulmaz bir gece yaşattı. Ramada Encore by Wyndham İzmir Oteli Satış ve Pazarlama Müdürü Gülçağ Yeni Özmermer, verimli bir sezon geçirmelerine katkı koyan kurum ve kuruluşların yönetici ve temsilcilerini ağırlamaktan mutluluk duyduklarını belirtti.

Yüksek oranlı doluluk ve konuk memnuniyeti açısından güzel bir sezon geçirdiklerini belirten Özmermer, “Bu süreçte yanımızda olan, bize destek veren ve katkıda bulunan iş ortaklarımıza teşekkür borçluyuz” dedi. Konuklarına gecenin anısına çeşitli armağanlar veren Gülçağ Yeni Özmermer, “Bu verimli işbirliğinin önümüzdeki yıllarda da süreceğine inanıyorum” diye konuştu.

Koronavirüs (Covid-19) küresel salgını sürecinde hiç kapanmadıklarını belirten Ramada Encore by Wyndham İzmir Oteli Müdürü Güner Güney, Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın “Güvenli Turizm”, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin “Turuncu Çember” kriterlerini yerine getirerek konuk ağırlamaya devam ettiklerini söyledi. “Misafirlerimize güvenli konaklama hizmeti vermenin mutluluğunu yaşıyoruz” diyen Güney, sözlerini şöyle sürdürdü:

“İş ortaklarımızın desteğiyle güzel bir sezonu geride bırakıyoruz. Yanımızda oldukları için iş ortaklarımıza teşekkür ediyor, önümüzdeki sezonlarda da katkılarını esirgemeyeceklerine inanıyoruz. Tüm yönetici ve çalışanlarımız da başarılı ve verimli çalışmalarından dolayı teşekkürü hak ediyor. Misafirlerimizi güvenlik ve sağlık kurallarına titizlikle uyarak, güvenle ağırlamaya devam edeceğiz.”

Benzer Haberler