Ana sayfa » Türkiye » Radisson Blu Bosphorus Hotel, İstanbul’da 2 Önemli Atama
Radisson Blu Bosphorus Hotel, İstanbul’da 2 Önemli Atama

Radisson Blu Bosphorus Hotel, İstanbul’da 2 Önemli Atama

Turizm ve Otelcilik sektörünün deneyimli yöneticileri Samet Güney ve Müge Akın, Radisson Blu Bosphorus Hotel, İstanbul’daki yeni görevlerine atandı.

15 yılı aşkın süredir sektörde kariyerine başarıyla devam eden Samet Güney, otelin Yiyecek ve İçecekten sorumlu Mutfak Şefi olarak göreve geldi. Güçlü geçmişiyle dikkat çeken Müge Akın ise Kat Hizmetleri Müdürü olarak yeni pozisyonuna başladı.

Nofa Riyadh, A Radisson Collection Resort, Radisson Blu Leogrand Hotel, Chisinau, Park Inn By Radisson İstanbul Atatürk Airport gibi Radisson Hotel Group bünyesindeki otellerde ve Hyatt Regency İstanbul Ataköy ve Swiss Diamond Hotel Prishtina’da çeşitli sorumluluklar üstlenen Samet Güney, lüks hizmet, konsept geliştirme, otel açılışları ve yeme-içme konusunda son derece yetenekli. Başarılı yönetici ayrıca, trendleri takip ederek hazırladığı kaliteli ve ayrıcalıklı yemek sunumlarıyla benzersiz menüler geliştiriyor.

Müge Akın ise Mandarin Oriental Hotel Group, Jw Marriott Bodrum, Accor Hotels, Radisson Blu Niamey, Africa ve Hilton Garden Inn gibi otellerde yönetici olarak görev aldı. Otel açılışı öncesi proje yönetimi, personellerin eğitimi ve organizasyonu, temizlik ekipmanları ve yöntemleri, güvenlik önlemleri ve denetim konularında bilgi sahibi Akın, otelcilik geçmişinde başarılı uygulamalar gerçekleştirdi.

Radisson Blu Bosphorus Hotel, İstanbul, Ortaköy’deki boğazı kucaklayan ikonik konumuyla İstanbul’un en gözde otellerinden. 139 odası, 8 farklı toplantı salonu, iki restoran ve barı, spa ve fitness servisiyle misafirlerine yüksek kalitede hizmet sunuyor. Otel sunduğu hizmet standartlarında ‘’Evet! Yapabilirim.’’ felsefesiyle hareket ederek ayrıcalıklı bir deneyim yaşatıyor.

Benzer Haberler