Ana sayfa » Türkiye » Neckermann ve Akay Travel, Influencer ve Acentecileri Buluşturdu
Neckermann ve Akay Travel, Influencer ve Acentecileri Buluşturdu

Neckermann ve Akay Travel, Influencer ve Acentecileri Buluşturdu

60 yılı aşan geçmişi ile Avrupa’nın en köklü tur operatörleri ve en tanınan markaları arasında üst sıralarda yer alan Neckermann kısa bir aranın ardından sektöre hızlı adımlarla geri dönüş yaptı.

Özenle seçilmiş ürün portföyü, güçlendirilmiş satış ekibi ile sahalara dönen Neckermann Travel, 2023 sezonu erken rezervasyon satışlarında fark yaratacak sayılara ulaştı.

Neckermann’ın yeni nesil yüzünü tanıtmak için planlanan çeşitli satış pazarlama stratejileri doğrultusunda, Akay Travel ile birlikte düzenlediği Regnum Carya ev sahipliğindeki organizasyon ile Almanya ve Avusturya’nın önde gelen influencerları, bloggerları ve acentecileri buluşturdu.

Neckermann Travel’in partneri Akay Travel’in Genel Müdürü Deniz Yolaç, Antalya’nın marka değerini yükseltme amacıyla her türlü hizmetin üst seviyede verilerek özenle hazırladıkları bu programın satışlara olumlu yansıdığını belirterek, Regnum Carya’ya fark yaratan, kaliteli ve özenli servisleri için teşekkür etti. Otelci dostlarının da desteği ile satışların benzer ivme ile yol alacağını düşünen Yolaç, bu marka doğru ürün, doğru yönetim ve doğru lokal partner ile kısa zamanda Almanya liginde layık olduğu yeri alacaktır dedi.

Benzer Haberler