Ana sayfa » Türkiye » Karla Karışık Eğlence Uludağ’da Başlıyor
Karla Karışık Eğlence Uludağ'da Başlıyor

Karla Karışık Eğlence Uludağ’da Başlıyor

1996’dan bu yana düzenlenen ve Türkiye’nin en iyi festivali seçilen Winterfest bu sene Türkiye’nin en geniş ürün yelpazesiyle hizmet veren Dijital Varlık Alım Satım Platformu olan Bitexen ana sponsorluğunda gerçekleşiyor.

Türkiye’nin en sevilen sanatçıları Bitexen Winterfest’de sahne alıyor! Festivalde Aleyna Tilki’den Uzi’ye, Ceza’dan Sefo’ya, Ozan Doğulu’dan Reynmen’e müzik dünyasının en önemli yıldızları, Bitexen Winterfest sahnesinde harika bir şov gerçekleştirmeye hazırlanıyor.

06 Şubat – 17 Şubat 2022 tarihleri arasında düzenlenecek olan Bitexen Winterfest Türkiye’den birçok önemli sanatçı ve grubu binlerce festivalciyle Uludağ’da buluşturmaya devam ediyor. Aleyna Tilki, Ceza, Sefo, Reynmen, Uzi, Ozan Doğulu, Abdullah İnal, Arem Özgüç & Arman Aydın, Anıl Piyancı, Baran Bayraktar, Xir, Güneş, Levent Özbay, Kubilay Caner bu yıl beyaz cennet Uludağ’da sahne alacak olan isimler.

06-10 Şubat / 10-13 Şubat / 13-17 Şubat tarihlerinde üç periyod olarak düzenlenecek festival için Uludağ’ın seçkin yedi oteli 11 gün boyunca kapatıldı. 10.000 kişiye ev sahipliği yapacak festivale katılım için winterfest.com.tr adresi ziyaret edilebilir.

BITEXEN WINTERFEST FESTİVAL KULÜBÜ VIBE İLE BİRLİKTE TOPLAMDA 5 AYRI SAHNEDE MÜZİK SEVERLERLE BULUŞACAK!

Her gün saat 17:00-20:00 saatleri arasında binlerce kişinin katıldığı Uludağ’ın en kalabalık after-ski partileri Beceren Cafe’de yapılacak. Bitexen Winterfest katılımcılarıyla ikinci defa buluşacak olan festivalin öğlen eğlencesi barbeue partileri Uludağ’da erken saatlerde müziğin ve eğlencenin keyfine başlamak isteyenlerin adresi olacak.

Bitexen Wintefest’in ana sahnesi Vibe’da Türkiye’nin önde gelen sanatçıları sahne alırken festival bu sene yeni sahnesi Red Bull Iglo’da katılımcılar elektronik müziğe doyacaklar. Festivalde katılımcılar kozmik partilerin düzenleneceği +1 etkinlikler ile eğlenceli saatler geçirecekler.

Bitexen, Pubg Mobile, +1, Pepsi, Lipton, Red Bull, Decathlon, Vaneda, Virgin Radio sponsorluğunda gerçekleşecek festivalde 60’dan fazla etkinlik katılımcılar ile buluşacak.

Benzer Haberler