Ana sayfa » Türkiye » Jet2, Türkiye Ürünlerine Antalya Golf Paketlerini de Ekledi
Jet2, Türkiye Ürünlerine Antalya Golf Paketlerini de Ekledi

Jet2, Türkiye Ürünlerine Antalya Golf Paketlerini de Ekledi

İngiltere’nin önemli tur operatörlerinden Jet2holidays, Türkiye ürünlerine Antalya golf paketlerini de ekledi.


Paketler, beş yıldızlı otellerden birinde seçilen yedi gecelik konaklama başına dört tur golf içeriyor. Golfçüler, transferlerine dahil olacak şekilde rezervasyonlarına 22 kg golf arabası ekleyebiliyorlar.


Jet2holidays, İngiltere’deki 10 merkezinden Antalya’ya yıl boyunca uçuşlar sunuyor. Bu merkezler; Belfast, Birmingham, East Midlands, Edinburgh, Glasgow, Leeds Bradford, Stansted, Manchester ve Newcastle.


Jet2 CEO’su Steve Heapy şunları söyledi: “Seyahat acentası ortaklarımız, Antalya’da becerilerini test etmek isteyen golfçülerden güçlü talep bildirdiler, bu nedenle rezervasyonu kolay golf paketlerinden oluşan bu seçenekleri başlattık.


“Muhteşem Antalya bölgesi, Akdeniz’in en çok rağbet gören golf destinasyonlarından birisi ve golfçüler arasında hızla daha popüler hale geliyor.


“Dört tur golfün yanı sıra bir paket tatilin tüm avantajlarıyla birlikte, bu yeni paketlerin tüm yıl boyunca Türkiye’nin en güzel sahalarında güneşli bir havada golf oynamak isteyen golfçüler arasında popüler olacağını biliyoruz.”

Benzer Haberler