İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

ETS’ye 2 ödül birden

Turkcell Global Bilgi ve Fast Company Türkiye iş birliğiyle gerçekleştirilen Türkiye Müşteri Deneyimi Endeksi’ne göre ETS, seyahat kategorisinin 1.’si olurken Türkiye İtibar Akademisi tarafından gerçekleştirilen 2020 yılı Ekonomiye Fayda Endeksi araştırmasının sonuçlarına göre de Türkiye’nin ve Sektörünün Elmas Markası oldu.

Müşteri Deneyimi Araştırmasında Seyahat Kategorisi 1.’si ETS Oldu!

Turkcell Global Bilgi ve Fast Company Türkiye iş birliği ile Bahçeşehir Üniversitesi’nden Dr. Nihat Tavşan ve Yeditepe Üniversitesi’nden Doç. Dr. Can Erdem danışmanlığında gerçekleştirilen, Türkiye Müşteri Deneyimi araştırması sonuçları açıklandı. 5 bin 300 kişiyi kapsayan, 15 bin 73 markanın değerlendirildiği Türkiye Müşteri Deneyimi Endeksi’ne göre seyahat kategorisinin 1.’si ETS oldu.

20 Ağustos- 6 Eylül 2020 tarihleri arasında saha çalışması tamamlanan Türkiye Müşteri Deneyimi Araştırması sonuçları kapsamında sektör 1.’si olan markalar, Turkcell Global Bilgi ve Fast Company Türkiye Dergisi iş birliğiyle düzenlenen online ödül töreninde bir araya geldi.

Türkiye Müşteri Deneyimi Araştırması

Turkcell Global Bilgi ve Fast Company Türkiye iş birliği ile yapılan Türkiye Müşteri Deneyimi Araştırması; 12 bölgede, A, B, C1 ve C2 sosyo-ekonomik düzey katmanlarında Türkiye’yi temsil eden örnek grubu kapsıyor. Bilgisayar destekli telefon görüşmeleri yönteminin kullanıldığı araştırmaya katılan toplam 5 bin 300 kişi ile 15 bin 73 adet markanın müşteri deneyimi değerlendirmesi gerçekleştirildi.

Türkiye’nin ve Sektörünün Elmas Markası ETS!

Türkiye İtibar Akademisi tarafından gerçekleştirilen 2020 yılı Ekonomiye Fayda Endeksi araştırmasının sonuçlarına göre ETS, üst üste 2 yıl Türkiye’nin ve Sektörünün Elmas Markası oldu.

Türkiye İtibar Akademisi, Türkiye İtibar Endeksi’nin ardından Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü raportörlüğünde, 2020 yılı Ekonomiye Fayda Endeksi (EFE) araştırmasını gerçekleştirdi. Bu yıl ikincisi yapılan EFE ile Türkiye ekonomisine ve sosyal yaşama en çok fayda sağlayan kurum ve markalar derecelendirildi.

Marka ve kurumların “Ürün ve Hizmet Kalitesi”nin, “Yönetim Performansı”nın ve “Topluma Sağladığı Sosyal Fayda”nın kamuoyu nezdinde bıraktığı algı izlerini ölçümlemek, değerlendirmek ve derecelendirmek amacıyla ülkemiz genelinde 72 ilde, 12 bin kişi ile görüşülerek gerçekleştirilen EFE 2020 sonuçlarına göre ETS, “Türkiye’nin ve Sektörünün Elmas Markası” oldu.