Ana sayfa » Türkiye » 9 TL’ye Türkiye’de 5 Yıldızlı Tatil Yapacak
9 TL'ye Türkiye'de 5 Yıldızlı Tatil Yapacak

9 TL’ye Türkiye’de 5 Yıldızlı Tatil Yapacak

İngiltere’nin Wigan şehrinde yaşayan Caitlin Simm, Jet2 Holidays’in düzenlediği bir kampanyada 70 pence (yaklaşık 9TL ) karşılığında Sarıgerme’de 1 hafta beş yıldızlı otel tatili kazandı.


Jet2’nun kampanyasında tatil için en düşük teklifi veren 23 yaşındaki Caitlin Simm, Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa’da iki yetişkin ve iki çocuk için yedi gecelik konaklama kazandı.


Jet2’nun kampanyasında tatil için en düşük teklifi veren kişi eğer aynı teklifi veren başkası yoksa tatili kazanıyor.


Caitlin şunları söyledi: “Jet2holidays ile sadece 70p’ye 5 yıldızlı lüks bir tatil aldığıma hala inanamıyorum. Tatile gitmeyi seviyorum ama son birkaç yıldır işler hiç de kolay olmadı, bu yüzden bu mükemmel bir zamanda geldi.”


“Teklifi rastgele seçtim ve şans benden yana olmalı. Bu bizim ilk aile tatilimiz olacak ve sabırsızlanıyoruz. Bize bu fırsatı verdiği için Jet2holidays’e teşekkür etmek istiyoruz ve herkesi katılmaya ve teklif vermeye çağırıyorum çünkü sıradaki siz olabilirsiniz.”


”Jet2.com ve Jet2holidays CEO’su Steve Heapy şunları söyledi: “Indulgent Escapes için 10. yıl dönümümüzü kutlarken, kampanyamızın bir parçası olarak iki çok özel 5 yıldızlı lüks tatil hediye ettik.
Caitlin’i ikinci talihli tatilci olduğu için tebrik ediyor ve tüm ailesiyle Dalaman’da harika bir konaklama geçirmesini umuyoruz.”

Benzer Haberler