Ana sayfa » turizmteknolojihaberleri » WebBeds, Thomas Cook ile yaptığı işbirliğini duyurdu

WebBeds, Thomas Cook ile yaptığı işbirliğini duyurdu

B2B oda toptancısı WebBeds, Thomas Cook ile otel tedariği konusunda bir işbirliğine gittiğini duyurdu.


Thomas Cook, geçen ay Birleşik Krallık’ta bir online seyahat acentası olarak tekrar faaliyete başlamıştı.


Yeni anlaşma ile Thomas Cook, WebBeds’in doğrudan kontratlı 30.000’den fazla oteline erişim sağlamış olacak. Bu envanter içinde sahil otellerinden, bağımsız ekonomik otellere ve uluslararası beş yıldızlı otellere kadar farklı seçenekler bulunuyor.


Thomas Cook sadece Birleşik Krallık’ın güvenli seyahat koridorunda bulunan ülkelerdeki destinasyonları satıyor ve tüm rezervasyonlar için iade garantisi veriyor.


WebBeds Kuzey Avrupa Satış Bölge Direktörü Paul Hewer şunları söyledi:


”Sadece online olarak faaliyetlerine yeniden başlayan Thomas Cook ile tekrar çalışmaktan dolayı mutluyuz. Geniş otel envanterimiz ile Thomas Cook müşterilerinin isteyebileceği tüm tatil seçeneklerini WebBeds olarak sunabiliyoruz.”


Thomas Cook Ticari Ürün Müdürü Emma King ise şöyle konuştu:


“Yeni işimizi başlatırken müşterilerimize en iyi seçeneği ve esnekliği sağlayacak partnerlerle çalışmak istedik. Ayrıca, otel sözleşmelerinde katı sağlık ve güvenlik kriterleri uygulayan bir ortak istediğimizi biliyorduk.”

”WebBeds ile olan ilişkimiz, müşterilerimize dünyanın önemli sahil ve şehir destinasyonlarında bulunan harika otel ve konaklama seçeneklerine erişim sağlıyor. ”

Benzer Haberler