Ana sayfa » turizmteknolojihaberleri » Thomas Cook geri döndü

180 yıllık Thomas Cook markası, Çinli sahipleri tarafından bir online seyahat acentası olarak İngiltere’de tekrar faaliyete geçirildi.


Thomascook.com sitesi üzerinden Birleşik Krallık’taki tüketicilere otel + uçak şeklinde paketler sunan şirket haftasonu ATOL lisansını almıştı.


İngiltere’nin karantina listesinde olmayan güvenli ülkelere yönelik ürünlere odaklanan Thomascook.com Türkiye paketleri de satıyor. Şirket müşterilerine karantina kurallarının değişmesi durumunda iade garantisi veriyor.


Thomascook.com sitesindeki uçak ürünleri Paxport, oteller ise Hotelbeds, Webbeds ve Yalago isimli toptancılar üzerinden sağlanıyor.


Şirket şu an birçoğu çökmeden önce yine Thomas Cook için çalışan yaklaşık 50 personel çalıştırıyor ve yine eski bir Thomas Cook yöneticisi olan CEO Alan French tarafından yönetiliyor.


Çinli Fosun Group, Kasım ayında Thomas Cook ticari markası ve bağlı iki otel markası olan Casa Cook ve Cook’s Club için domainler, mobil uygulamalar ve sosyal medya hesapları dahil 11 milyon GBP ödemişti.

English version

Benzer Haberler