Ana sayfa » turizmteknolojihaberleri » Hotelbeds, yeni Thomas Cook’a otel tedarik ediyor

Hotelbeds, yeni Thomas Cook’a otel tedarik ediyor

İspanya Palma merkezli B2B otel tedarikçisi Hotelbeds, bugün Thomas Cook ile stratejik bir işbirliği yaptığını duyurdu.


Thomas Cook, markanın Fosun Tourism Group tarafından satın alınmasının ardından bir online seyahat acentası olarak geçtiğimiz günlerde yeniden faaliyete başlamıştı.


Yeni anlaşma ile Thomas Cook, Hotelbeds’in dünya genelinde 140 ülkede 180.000’den fazla oteli kapsayan envanterine erişim sağlayacak.

Hotelbeds Global Satış Direktörü Leon Herce şunları söyledi:


“Hotelbeds’teki hepimiz, Thomas Cook’un yeniden açılışını görmekten ve yeni iş modellerini destekleyebilmekten çok memnunuz. Hotelbeds, Thomas Cook’un mümkün olan en iyi hizmet ve otel ürünüyle tatilcileri cezbetmesine yardımcı olacak deneyime, teknolojiye ve otelci ilişkilerine sahiptir. Bir kez daha Avrupa’nın önde gelen tatil markalarından biri haline gelecek şekilde büyümesini izlemek için sabırsızlanıyoruz. “

Thomas Cook Ticari ürün müdürü Emma King ise şunları ekledi:


”Yeni Thomas Cook’umuzu geliştirirken, müşterilerimize mümkün olan en geniş otel seçeneğini sunmak ve bunu doğrudan kontrata gerek kalmadan hızlı bir şekilde yapabilmek istedik. Stratejik bir konaklama ortağı olarak Hotelbeds ile olan işbirliğimiz ile, müşterilerimize dünya genelinde özel ve rekabetçi fiyatlara sahip büyük bir otel portföyüne erişim imkanı sağlıyoruz.”

Türkiye, İtalya ve Yunanistan’ın bazı bölgeleri dahil olmak üzere yalnızca Birleşik Krallık hükümetinin seyahat koridoru listesindeki destinasyonlara tatil satıyoruz. Seyahat kısıtlamaları değiştiğinde veya kaldırıldığında bunu güncelleyeceğiz. Tatil için artan müşteri talebine yanıt vermek için Hotelbeds ile birlikte çalışarak işimizi büyütmeyi ve dört gözle bekliyoruz. “

Thomas Cook, dünya genelinde ailelere yönelik tatil turizmi sektöründe lider olan Fosun Tourism Group bünyesinde bulunuyor.

Benzer Haberler