Ana sayfa » turizmteknolojihaberleri » Hotelbeds sohbet robotu Bedsy’yi tanıttı
Görsel: Hotelbeds

Hotelbeds sohbet robotu Bedsy’yi tanıttı

Merkezi İspanya’nın Palma şehrinde olan b2b seyahat toptancısı Hotelbeds bugün, müşteri hizmetleri alanında kullanacağı Bedsy isimli sohbet robotunu tanıttı.


Bedsy, sınırsız sayıda müşteriye gerçek zamanlı olarak rezervasyonla ilgili taleplerinin durumunu sorgulama imkanı veriyor veya tedarikçi onay numarası sağlayabiliyor. Robot aynı zamanda müşterileri rezervasyonlarıyla ilgili diğer talepleri konusunda doğru noktalara yönlendirebiliyor.


Şirket yılın başında bir canlı sohbet fonksiyonunu tanıtmıştı. Bedsy ve canlı sohbet Çin ve Japonya’dakiler hariç hem Hotelbeds hem de Bedsonline portföyündeki 60.000 müşterinin kullanımına sunulmuş durumda.

Hotelbeds Global Operasyonlar Direktörü Marc Albert konuyla ilgili şunları söyledi:


“Müşterilerimizi dinledik ve operasyonel maliyetleri düşürmek ve verimliliği artırmak istediklerini fark ettik, bu nedenle bu ihtiyaçları karşılamak amacıyla Bedsy’yi yarattık.


“Bedsy, müşteri hizmetleri ekiplerimizin verimliliğini arttıracak ve müşterilerin en yaygın taleplerini çözmek için harcadıkları zamandan tasarruf sağlayacak. Aynı şekilde canlı sohbet fonksiyonu yardımıyla müşterilerimiz destek hizmetlerimizle daha hızlı iletişim kurup taleplerine daha hızlı cevap alabilecekler”

Kaynak: Hotelbeds

Benzer Haberler