Ana sayfa » turizmteknolojihaberleri » Hotelbeds, Radisson ile dağıtım anlaşması imzaladı

Hotelbeds, Radisson ile dağıtım anlaşması imzaladı

B2B seyahat toptancısı Hotelbeds bugün yaptığı açıklamayla, 120 ülkede 1.100 oteli bulunan Radisson Group ile bir dağıtım anlaşması imzaladığını duyurdu.


Tanıtılan anlaşma ile Radisson Hotel Group’a bağlı otel envanteri, 140’tan fazla pazarda Hotelbeds’in tur operatörleri, seyahat acenteleri ve havayollarından oluşan 60.000’den fazla B2B müşterisine sunulacak.


Hotelbeds müşterileri, bu anlaşma ile Radisson Collection, Radisson Blu, Radisson, Radisson RED, Park Plaza, Park Inn by Radisson ve Country Inn & Suites by Radisson markalarının 120 ülkede 1.100 otelden oluşan portföyüne erişim sağlamış olacak.


Anlaşma kapsamında Radisson envanteri hem Hotelbeds’in toptan satış kanallarında hem de Bedsonline ile perakende kanallarında satışa sunulacak.


Hotelbeds’in global otel zincirlerinden sorumlu yöneticisi Mark Redmond şunları söyledi:


“Radisson Hotel Group dünyanın en büyük otel gruplarından biri ve onlarla bu işbirliği anlaşmasını imzalamaktan mutluluk duyuyoruz. Seyahat kısıtlamaları kaldırılıp seyahat yeniden başlayınca, 60.000 B2B müşterimizin Radisson Hotel Group’un Radisson Blu, Park Plaza veya Park Inn by Radisson gibi ünlü markaları için özel fiyatlara ve müsaitliğe erişim konusunda çok heyecanlı olacağından eminim. ”


Radisson Hotel Group yöneticisi Eric de Neef de anlaşmayla ilgili şunları ekledi:


“Hotelbeds ile işbirliği yaparak hem toptan hem perakende olmak üzere stratejik bir B2B dağıtım ağına erişmiş oluyoruz. Krizin en kötü günlerini atlatırken işimizi yeniden şekillendirmeye ve yeniden güçlendirmeye başladık ve satış ağımızı sürekli genişletmek istiyoruz. Hotelbeds de bunu başarmak için doğru ortak. Hotelbeds ile sadece iş hacmini arttırmayı değil, yüksek değerli katma değeri olan rezervasyonlar almayı da amaçlayan işbirliğimiz için sabırsızlanıyoruz.”

Kaynak: Hotelbeds

Benzer Haberler