Ana sayfa » turizmteknolojihaberleri » Hotelbeds, Louvre Hotels ile anlaştı

Hotelbeds, Louvre Hotels ile anlaştı

Merkezi Palma İspanya’da bulunan b2b seyahat toptancısı Hotelbeds, Louvre Hotels Grubuyla işbirliği anlaşması imzaladı.


Hotelbeds’in basın açıklamasıyla duyurduğu anlaşmaya göre Louvre Hotels’in 54 ülkedeki 1.500’den fazla oteli, Hotelbeds satış kanalları aracılığıyla 60.000’den fazla alıcıya ulaşacak. Gruba bağlı Première Classe, Campanile, Kyriad, Kyriad Direct, Tulip Inn, Golden Tulip ve Royal Tulip markalı otellerin oda envanterleri hem toptan, hem de Bedsonline aracılığıyla perakende satış kanallarında yer alacak.

Hotelbeds’in Global Otel Zincirlerinden sorumlu yöneticisi Mark Redmond şunları söyledi:


“54 ülkede 1.500 otel ve 100.000’den fazla odasıyla global otelcilik endüstrisinin önemli bir oyuncusu olan Louvre Hotels Group ile bu özel anlaşmayı imzalamaktan dolayı mutluyuz. Grup, Première Classe, Kyriad, Campanile, Tulip Inn, Golden Tulip ve Royal Tulip gibi ünlü markalarla, bir ila beş yıldızlı tesisleri kapsayan bütün bir otel portföyü sunuyor. Şimdi, mevcut seyahat kısıtlamaları azaldıkça, 60.000 müşterimizin Louvre’un envanterindeki özel fiyatlara ve müsaitliğe erişmek için heyecan duyacağından eminim. ”

Louvre Hotels Satış ve Dağıtımdan sorumlu Başkan Yardımcısı Olivier Daurat da şunları ekledi:


“Bu ortaklık bizim için çok önemli çünkü Hotelbeds aracılığıyla hem toptan hem de perakende alıcılardan oluşan seyahatle ilgili en geniş dağıtım ağlarından birine erişebiliyoruz. Seyahat talebi tekrar arttığında genel rezervasyonlarımızı birlikte arttırmak ve daha da önemlisi yüksek değerli rezervasyonlar oluşturmak için Hotelbeds ile çalışmayı dört gözle bekliyoruz. ”

© Haber, kaynak gösterilerek ve link verilerek kısmen veya tamamen kullanılabilir.

Benzer Haberler