Ana sayfa » turizmteknolojihaberleri » Expedia bu sezon da Şampiyonlar Ligi’ne sponsor oldu
Expedia bu sezon da Şampiyonlar Ligi'ne sponsor oldu

Expedia bu sezon da Şampiyonlar Ligi’ne sponsor oldu

UEFA bugün, Expedia Group’un 2021/22 sezonu için UEFA Şampiyonlar Ligi Resmi Seyahat Ortağı olmaya devam edeceğini duyurdu.


Bir yıllık anlaşma aynı zamanda UEFA Süper Kupası, UEFA Gençlik Ligi finalleri ve UEFA Futsal Şampiyonlar Ligi finalleri için sponsorluk haklarını da kapsıyor.


Grubun Expedia ve Hotels.com markaları sezon boyunca çok pazarlı marka kampanyalarıyla lanse edilecek. Hotels.com markası saha kenarı panolarında yerini alırken Expedia, futbolu, seyahati ve dostluğu birleştiren içerik ve kampanyalarla tanıtılacak.


2018’den bu yana organizasyona sponsor olan Expedia Group, UEFA Şampiyonlar Ligi 2021/22 Sezonu için UEFA ile anlaşma imzalayan sekiz resmi sponsordan biri oldu.


UEFA Events Pazarlama Direktörü Guy-Laurent Epstein yenilemeyle ilgili olarak şunları söyledi :


“Expedia Group’un UEFA’nın kulüp bazında en önemli organizasyonuna katılımını bir yıl daha uzatmasından dolayı cok memnunuz. Son üç yılda Dream Island, Glory Hunters veya Casa de Cantona gibi gerçekten eğlenceli kampanyaların ardından, Expedia ve Hotels.com’un bu sezon taraftarlar için neler hazırladığını görmeyi dört gözle bekliyoruz.”


Expedia Brands Başkanı Jon Gieselman ise şunları söyledi :


”UEFA Şampiyonlar Ligi ile güçlü ortaklığımızı genişletmekten mutluluk duyuyoruz. Taraftarlar futbolu seviyor ve aynı taraftarlar seyahat etmeyi de seviyor – bu kadar basit. Premium markalarımız, taraftarların en sevdikleri futbol kulüplerini desteklemeleri ve mümkün olduğunda yeni yerler keşfetmeleri için en iyi yolu sunuyor.”

Benzer Haberler