Ana sayfa » turizmteknolojihaberleri » Bedsonline, acentalar için analiz ve pazarlama aracı The Compass’ı tanıttı

Bedsonline, acentalar için analiz ve pazarlama aracı The Compass’ı tanıttı

Hotelbeds’in perakende seyahat acentalarına hizmet veren markası Bedsonline, bugün yaptığı açıklamayla seyahat acentaları için geliştirilmiş online bir veri analiz ve pazarlama aracını tanıttı.


The Compass (Pusula) adı verilen platform aracılığıyla seyahat acentaları pazarlarında popüler olan destinasyonlar, trend değişiklikleri gibi konuları Bedsonline’ın canlı havuzundan sağlanan verilerle takip edebilecekler.


Şirket tarafından yapılan açıklamaya göre The Compass ayrıca acentaların seçtikleri ürünleri hedef müşterilerine e-mail, WhatsApp veya diğer kanallarla tanıtabilmelerini sağlayan bir pazarlama aracı da içeriyor. Yeni fonksiyon üye acentalara ücretsiz olarak sunulurken Bedsonline Pazarlama Direktörü Gareth Matthews şunları söyledi:


“Popüler destinasyonlarla ilgili trendler değişkenlik gösterse de, seyahat talebi geri dönmeye başlıyor. Sektörün lideri olarak değerli müşterilerimizin hizmetine sunmak istediğimiz çok sayıda canlı rezervasyon verisine erişimimiz var.

“İzolasyon dönemini, diğer yeni araçların yanı sıra acentaların pazar trendlerini anlamalarına ve popüler destinasyonlarda seçilmiş en iyi ürün gruplarına ulaşıp, son tüketiciye doğrudan pazarlayabilmelerine yardımcı olacak bu zengin ve kullanıcı dostu ‘The Compass’ı geliştirmekle değerlendirdik.”

Benzer Haberler