Ana sayfa » turizmteknolojihaberleri » Avustralyalı Excite Holidays faaliyetini durdurdu.
Avustralyalı Excite Holidays faaliyetini durdurdu.

Avustralyalı Excite Holidays faaliyetini durdurdu.

Avustralyalı b2b toptancı Excite Holidays’in faaliyetini durdurduğu öğrenildi.Firma şu anda denetim şirketi KPMG tarafından atanan yöneticilerin gözetimi altında.

Excite’in web sitesinde seyahat acentalarının rezervasyonlarla ilgili sorular için KMPG Avustralya ‘ya email atmaları öneriliyor .Excite Holidays Europe, 30 Aralıkta Facebook sayfasında “Bazı rezervasyonlarımızı ve telefonlarımızı etkileyen sistem sorunları yaşıyoruz.Acentelerimize mümkün olan en kısa sürede hizmet verebilmemizi sağlamak için hem sistemimiz hem de müşteri hizmetleri ekiplerimiz sorunlar üzerinde çalışıyor. ” açıklaması yapmıştı.

KMPG sözcüleri konuyla ilgili şunları söyledi: “Yıla başka bir tedarikçi çöküşüyle başlamak gerçekten üzücü ve etkilenen personeli düşünüyoruz.Excite nispeten küçük bir ortaktı ancak daha ​​büyük hacimler yapan bazı üyeler için önemli bir ortaktı.”

Excite Holidays 2002 yılında kuruldu ve Sydney, Yeni Zelanda, ABD, Tayland, Singapur, Yunanistan ve İngiltere’de ofisleri var.Firma otellerin yanı sıra “macera ve kültürel turlar” ile feribot ve transfer hizmetleri de satıyordu.Firmanın CEO su ve kurucu ortağı George Papaioannou idi.

Benzer Haberler