Ana sayfa » Güncel » Etstur En Teknolojik Marka Seçildi
Etstur En Teknolojik Marka Seçildi

Etstur En Teknolojik Marka Seçildi

Türkiye’deki markaların teknoloji alanındaki tüketici marka algısını araştıran ödül programı Tech Brands Turkey, yılın en teknolojik markalarını açıkladı. Turizm markaları arasında Tur Operatörü Kategorisinde Etstur “En Teknolojik Marka” seçildi. Hem tüketiciler hem de tesislerin hayatını kolaylaştıran teknoloji yatırımlarıyla öne çıkan markanın ödülünü Etstur Ürün ve İş Geliştirme Direktörü Serkan Oğuz aldı.

Türkiye’nin ilk ve tek teknoloji tabanlı ödül programı olan Tech Brands Turkey, teknoloji, inovasyon, dijital ve pazarlama sektörlerini ödüllendirmeye devam ediyor. Araştırma kapsamında 40 farklı sektöre yönelik tüketicilerin verdiği yanıtlar baz alınarak hazırlanan raporun sonucuna göre en teknolojik markaların ödüllendirdiği organizasyon geçtiğimiz akşam IF Performans Hall’da gerçekleşti.

Yaptığı teknoloji yatırımlarıyla acenteleriyle olduğu kadar online kanallardan da kusursuz hizmet sunmayı hedefleyen Etstur gecede Tur Operatörü Kategorisinde ödüle layık görüldü. Marka adına ödülü Ürün ve İş Geliştirme Direktörü Serkan Oğuz aldı.

Araştırma Hakkında

Nielsen Türkiye iş birliği ile gerçekleştirilen Tech Brands Turkey’in jürisi, 12 ilde Türkiye’yi temsil eden tüketicilerden oluşuyor. 15-64 yaş arası, ABC1C2 SES grubundan 1000 kişi ile 10 dakikalık online (CAWI) anketlerin gerçekleştirildiği araştırma ile 40 ayrı kategorinin en teknolojik markaları belirlendi. %50’si kadın %50’si erkek olan, yaş ortalaması ise 37 olup %21’i AB, %34’ü C1, %44’ü de C2 ses grubuna mensup kişilerden oluşan tüketici grubuna yöneltilen sorularla Türkiye’deki teknoloji, inovasyon ve pazarlama sektörünün liderleri belirlendi.

Benzer Haberler