Ana sayfa » Güncel » Efsane Futbolcu Eric Cantona Spor Turizmi Pazarına Girdi
Efsane Futbolcu Eric Cantona Spor Turizmi Pazarına Girdi

Efsane Futbolcu Eric Cantona Spor Turizmi Pazarına Girdi

Futbol efsanesi Eric Cantona, spor turizmi pazarına giriyor.


Manchester United’ın eski oyuncusu Eric Cantona, futbol tutkunlarına yönelik dünya genelinde geziler organize eden Looking FC (www.lookingfc.com) markasını kurdu.


Cantona şunları söyledi:


“Bizim fikrimiz, karizma ve ruhla dünyadaki en tutkulu futbol gezilerini yaratmaktı. Bugün her şey fiyata göre optimize edildi – tutku için optimize etmek istedik.”


Cantona ve kardeşleri tarafından hazırlanan ‘Looking For’ belgesel serisine dayanan dört günlük geziler bizzat Cantona’nın kendisi tarafından hazırlandı.


Tüm geziler, yerel liglerdeki ve Şampiyonlar Ligindeki önemli maçların oynandığı ikonik stadyumlarda düzenlenen ‘Maç Günü’ deneyimi ile sona eriyor.


Eric Cantona, “Bu geziler, tutkuya hâlâ inanan ve futbol sevgisinin derinliklerine inmek isteyenler için” dedi.


Bu sezon markanın öne çıkardığı geziler Manchester (United), Buenos Aires (Boca), Liverpool (Liverpool), Milan (Inter), Madrid (Real Madrid), Barselona (Barca), Paris (PSG), Lizbon (Sporting) ve Kazablanka (Raja) şehirlerini içeriyor.


Şirket ayrıca müşterilerini Liverpool – Manchester United, Real Madrid – FC Barcelona (El Clasico) ve PSG – Marsilya ( Le Classique) gibi büyük maçlarda ağırlayacak.

Benzer Haberler