Ana sayfa » Güncel » Azerbaycanlı Turizmciler KKTC’de
Azerbaycanlı Turizmciler KKTC'de

Azerbaycanlı Turizmciler KKTC’de

KKTC Turizm ve Çevre Bakanlığı’nın daveti üzerine KKTC’ye gelen ve Azerbaycan Turizm Seyahat Acenteleri Birliği Yöneticileri ve Birlik üyelerinden oluşan heyet, KKTC’de önemli görüşmeler gerçekleştiriyor.

KKTC Turizm ve Çevre Bakanlığı Müsteşarı Serhan Aktunç ve Azerbaycan Bakü KKTC Temsilcisi Növber Ferit Vechi’nin girişimleri ile Azerbaycan’daki Turizm Seyahat Acenteler Birliği Başkan ve Başkan Yardımcısı ile tur operatörlerinin katıımıyla, Temmuz ayında gerçekleştirilen online toplantı sonrasında, Azerbaycan Turizm Birlikleri heyeti dün KKTC’ye geldi.

Turizm ve Çevre Bakanlığı Müsteşarı Serhan Aktunç ve Azerbaycan Bakü KKTC Temsilcisi Növber Ferit Vachi’nin eşlik ettiği Azerbaycan Turizm Birlikleri heyeti, ilk görüsmeyi KKTC’de bulunan THY ve Pegasus yetkilileri ile gerçekleştirdi.

Kıbrıs Türk Seyahat Acenteleri Birliği ile bugün bir araya gelecek olan heyet ayrıca Gazimağusa ve Bafra turizm Bölgesi’ni de ziyaret edecek.

Heyet yarın Girne bölgesindeki incelemelerinin ardından, Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu’nun onurlarına vereceği akşam yemeğinde, Bakan Ataoğlu ile biraraya gelecek.

Benzer Haberler