Ana sayfa » Güncel » Anex Tour, Acun’un Takımı Hull City’ye Sponsor Oldu
Anex Tour, Acun'un Takımı Hull City'ye Sponsor Oldu

Anex Tour, Acun’un Takımı Hull City’ye Sponsor Oldu

Anex Tour, Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Hull City takımı ile sponsorluk anlaşması imzaladı.


Anlaşma kapsamında Anex Tour’un logosu Hull City’nin lig maçlarındaki forma kollarında görünecek.


Acun Ilıcalı’nın Ocak 2022’de kulübü devralmasından bu yana Tigers’la ortaklık kuran Türkiye merkezli en son şirket Anex Tour oldu. Daha önce de Corendon Airlines Hull City’ye sponsor olmuştu.


Anex Tour Grup CEO’su Vural Karasu şunları söyledi:


“Anex Tour, bu sezon Hull City’nin ana sponsoru olmaktan mutluluk duyuyor ve bu sezon Tigers’ı desteklemeyi sabırsızlıkla bekliyor.”


“Anex Tour Group bir seyahat devi ve dünyanın önde gelen seyahat şirketlerinden biri. Dünya çapındaki seyahat ağımız, müşterilerimizin kaliteli ürünü en iyi fiyata almasını sağlar ve burada Birleşik Krallık’ta öne çıkan markalarımız arasında Neckermann Travel ve Anextour yer alır. Hull City ile yeni ortaklığımızın önündeki heyecan verici sezonu sabırsızlıkla bekliyoruz.”


Hull City’nin Ticari Müdürü Brett Carroll şunları ekledi:


“Anex Tour’un futbol kulübümüzle ortak olmayı kabul etmesinden büyük heyecan duyuyoruz. Ticari büyümemize devam ederken, başka bir sektör lideri uluslararası organizasyonun Hull City ile ortak olduğunu görmek gerçekten büyük bir mutluluk. Sezon boyunca Türkiye’deki ekiple çalışmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.”

Benzer Haberler