Press "Enter" to skip to content

AnadoluJet’ten yurtdışı atağı

Türk Hava Yolları’nın markası olan AnadoluJet, 2021 yaz sezonu için yurtdışında 19 yeni noktadan Antalya, Dalaman ve Bodrum’a haftalık 102 sefer düzenleme kararı aldı.


Türkiye turizmine katkı sağlamak amacıyla geliştirilen yeni strateji kapsamında alınan karar, Türk Hava Yolları tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda paylaşıldı.


Açıklamada şöyle denildi:


”Ortaklığımızın başarılı markası AnadoluJet’in ülke turizmine katkı sağlamak amacıyla geliştirdiği yeni stratejisiyle 2021 yaz döneminde yurt dışı uçuşlarını artırması planlanmıştır. Bu kapsamda; AnadoluJet ile Avrupa ve Orta Doğu’daki 19 yeni noktadan Antalya, Dalaman ve Bodrum’a haftalık 102 (frekans) sefer düzenlenmesine karar verilmiştir. AnadoluJet markamızın yurt dışı uçuşlarıyla üstleneceği bu sorumluluk, ülkemizi yeni dönemde bu bölgenin en çok tercih edilen turizm merkezi konumuna taşıyacak ve Ortaklığımıza önemli bir gelir katkısı sağlayacaktır. ”

Turizm bölgelerimizden karşılıklı olarak gerçekleştirilecek yeni yurt dışı uçuşları yaz tarifesi ile birlikte 22 Nisan 2021 tarihinden itibaren başlıyor.