Ana sayfa » Acenta-Tur Operatörü » Rusya’nın 3 şehrinden daha charter uçuşları başlıyor

Rusya’nın 3 şehrinden daha charter uçuşları başlıyor

Rusya’da üç şehirden daha yurtdışı uçuş kısıtlamalarının kaldırılmasının ardından tur operatörleri Türkiye’ye yeni charter programları başlattılar.


Perşembe günü, Rusya Federal Hava Taşımacılığı Ajansı, Kazan, Novosibirsk ve Kaliningrad şehirlerinden uluslararası direkt uçuşların yeniden başlamasına izin vermişti. Kararın ardından tur operatörleri Türkiye’ye olan uçuşlarını ilgili şehirleri de kapsaacak şekilde genişletmeye başladılar.


ATOR‘un haberine göre ANEX Tour, perşembe gecesi Kazan ve Novosibirsk’ten Antalya’ya Moskova bağlantısı olmadan direkt uçuşlar düzenledi bile.


AZUR havayolunun Kazan ve Novosibirsk’ten direkt uçuşlarla yapacağı turlar bugün başlıyor. Kaliningrad için ise Eylül ayının ilk haftasında direkt seferler düzenlenecek.


Intourist 1 Eylül’den itibaren her gün Kazan’dan Türkiye’ye (Antalya ve Dalaman) uçmayı planlarken Novosibirsk ile ilgili çalışmalar sürüyor. Şirketin Kaliningrad’dan uçuş düzenlemesi beklenmiyor.


PEGAS Touristik, 23 Ağustos’tan itibaren Kazan’dan (hergün) ve 22 Ağustos’tan itibaren Novosibirsk’ten (haftada 4 uçuş) Antalya’ya uçuş düzenleyecek.


Tez Tour ise Eylül başından itibaren Kazan ve Novosibirsk kalkışlı Türkiye turları planlıyor. Kazan kalkışlı turlar Ural Airlines ile Novosibirsk kalkışlı turlar ise S7 Airlines ile yapılacak.

Benzer Haberler