Ana sayfa » Oteller » Wyndham, Türkiye’de 2 otel daha açıyor
La Quinta by Wyndham Giresun Görsel: @ Wydnham

Wyndham, Türkiye’de 2 otel daha açıyor

90 ülkede yaklaşık 9.300 tesisi olan otel grubu Wyndham Hotels & Resorts Türkiye’de La Quinta by Wyndham markasıyla iki yeni otel daha açıyor.


Ülkemizde 80’den fazla oteli olan Wyndham’ın yeni otelleri Giresun ve Bodrum’da. İşte 2 otelin detayları:


La Quinta by Wyndham Giresun
86 odalı La Quinta by Wyndham Giresun, muhteşem Karadeniz manzarasına ve çok çeşitli olanaklara sahip şık bir sahil oteli. Hem iş hem de tatil amaçlı seyahatler için ideal bir tesis. Otelde açık yüzme havuzu, Türk hamamı ve sauna içeren bir fitness merkezi, dört restoran ve bir kütüphane bulunuyor. Geçen ay açılan otel, Ordu-Giresun Havalimanı’na kolay erişim imkanına sahip, şehir merkezine sadece 3 km uzaklıkta.


La Quinta by Wyndham Bodrum
Bodrum Yarımadası’nın muhteşem manzarasına sahip 175 odalı La Quinta by Wyndham Bodrum, şık misafir odaları, iki restoran ve bir çatı barına sahip şık bir sahil oteli. Temmuz ayı içerisinde açılacak olan tesiste açık yüzme havuzu, sauna ve konukların seyahat ederken aktif kalmaları için bir fitness merkezi yer alacak. Diğer olanaklar arasında iş merkezi ve çok yönlü bir etkinlik alanı yer alıyor.


Yeni oteller ile grubun Türkiye’de La Quinta markası taşıyan otel sayısı üçe ulaşıyor. Şirket, daha önce 404 odalı La Quinta Wyndham Istanbul Güneşli (Amerika’nın dışında açılan ilk La Quinta oteli)’yi açmıştı.

Wyndham Hotels & Resorts EMEA Başkanı Dimitris Manikis şunları söyledi:

“ La Quinta, Wyndham Hotels & Resorts ailesine katıldığında, markayı uluslararası alanda genişletme konusunda güçlü bir potansiyel gördük. Yine Avrupa’da ve dünyada devam eden gelişimini görmek memnuniyet verici. Türkiye’nin büyüleyici sahil şeridindeki bu heyecan verici tesisler büyüme hedefimizi destekliyor ve pazardaki diğer seçeneklerimizi mükemmel bir şekilde tamamlıyor”

Wyndham Grubu’nun dünya genelinde 90 ülkede 9.300 oteli bulunuyor. Grup, La Quinta, Days Inn, Ramada gibi 20 farklı otel markasını yönetiyor.

Kaynak: Wyndham Hotels & Resorts

Benzer Haberler