Ana sayfa » Oteller » Video Oyun şirketi Atari otel zinciri açıyor.
Video Oyun üreticisi Atari otel zinciri açıyor.

Video Oyun şirketi Atari otel zinciri açıyor.

80ler’in ikonik video oyun üreticisi Atari, Amerika Birleşik Devletleri’nde Atari Otelleri olarak bilinen bir dizi video oyun temalı otel açmak için GSD Group ile ortaklık kurduğunu duyurdu.

Bir video oyunu şirketi için kesinlikle beklenmedik bir genişleme stratejisi gibi görünse de, konsept bazı insanlar için gerçekten mantıklı olabilir. Oteller, yaş veya oyun yeteneğinden bağımsız olarak herkes için sürükleyici deneyimler sunacak .Dahası, bazı oteller e-spor etkinliklerine ev sahipliği yapacak ve bu etkinliklere katılan kişilere konaklama hizmeti sunacak.

80ler’in ikonik video oyun üreticisi Atari otelcilik sektörüne giriyor.

Atari CEO’su Fred Chesnais şunları söyledi:
“Amerika Birleşik Devletleri’nde ilk Atari markalı otelleri inşa etmek için GSD Group ve True North Studio ile ortak olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Birlikte bir konaklama tesisinden çok daha fazlası olacak bir alan inşa edeceğiz .Atari, her yaştan, ülkeden, kültürden ve etnik kökene sahip insanlarla bağı olan ikonik bir global markadır ve hayranlarımızın ve ailelerinin bu yeni otel konseptinin tadını çıkarması için sabırsızlanıyoruz.

Planlanan sekiz otelden ilki bu yıl Phoenix, Arizona’da inşa edilmeye başlanacak ve True North Studio tarafından geliştirilecek. Daha sonra, Atari Hotels Las Vegas, Denver, Chicago, Austin, Seattle, San Francisco ve San Jose’ye açılacak.

Benzer Haberler