Ana sayfa » Oteller » Türk Markası Continent Hotel Akure Nijerya’ya Ödül
Türk Markası Continent Hotel Akure Nijerya'ya Ödül

Türk Markası Continent Hotel Akure Nijerya’ya Ödül

Nijerya’da Ondo eyaletinin başkenti Akure şehrinde geçtiğimiz Mayıs ayında kapılarını açan Continent Hotel Akure, kısa sürede konaklamada en çok tercih edilen otellerin arasında birinci sıraya yükseldi.

Bölgedeki tek uluslararası otel markası olan Continent Hotel Akure, popülaritesini kısa sürede yükseltti ve aynı zamanda bu ay Nijerya genelinde yayınlanan African Travel Times’ın “Most Exciting Brand of the Year (Nigeria) Award 2021” ödülünü kazandı.

Afrika Master Franchise ve İş Geliştirme başkanı Wasiu Babalola ve Otel Genel Müdürü Pamela Jonah tarafından alınan ödül sonrasında, Wasiu Babalola şunları söyledi: “ülkemizde çok fazla uluslararası marka yok. Türk markası olan Continent Hotels & Resorts ise geçtiğimiz sene açtığımız Continent Hotel Akure ile birlikte, verdiğimiz hizmetler ve kalitemiz sayesinde bölgede beğeni kazanmakta. 2023’e kadar açılış aşamasında olan 5 otelimiz daha var. Yatırımcı dostu stratejimiz ile, kısa sürede Nijerya’da en çok lokasyonda bulunan otel zinciri statüsüne çıkacağımıza hiç kuşkum yok dedi.”

2003 yılında kurulan İstanbul merkezli Continent Wordwide Hotels, otelcilik yönetimi, franchise ve danışmanlık alanlarında faaliyet gösteriyor. Şirket bünyesinde altı farklı segment ve konseptte hizmet içeren otel markalarını barındırıyor.

Benzer Haberler