Ana sayfa » Oteller » Serdar Küçükyıldız, Park Inn by Radisson Samsun’un Genel Müdürü Oldu
Serdar Küçükyıldız, Park Inn by Radisson Samsun'un Genel Müdürü Oldu

Serdar Küçükyıldız, Park Inn by Radisson Samsun’un Genel Müdürü Oldu

Turizm ve Otelcilik sektörünün deneyimli yöneticisi Serdar Küçükyıldız, Park Inn by Radisson Samsun’a Genel Müdür olarak atandı.

Yerel ve uluslararası otel markalarında Ön Büro, Gelir Yönetimi, Rezervasyon, Satış ve Operasyon Yönetimi pozisyonlarında, çeşitli kademelerde 28 yıllık deneyime sahip olan Serdar Küçükyıldız, otelcilik geçmişinde gerçekleştirdiği başarılı uygulamalarla dikkat çekiyor.

Güçlü ve başarılı geçmişiyle ön plana çıkan Serdar Küçükyıldız, Dedeman Antalya Hotel & Convention Center, Dedeman Hotels & Resorts International Merkez Ofis, Park Dedeman Elazığ Hotel, Dedeman Tokat Hotel, Dedeman Bostancı Hotel & Convention Center ve Park Dedeman Bostancı Hotel’de yönetici olarak görev aldı. Küçükyıldız, gelir büyümesini arttırma, çatışmaları çözme ve kar hedeflerini sürekli aşma konularında deneyim sahibi. Başarılı yönetici, tüm otel operasyonundan ve ekibin yönetiminden sorumlu olmakla birlikte; satış faaliyetleri, operasyon, finans ve personel işlerinde de yetkili.

Park Inn by Radisson Samsun, havalimanına 7 ve şehir merkezine 11 kilometre mesafedeki konumuyla şehrin önemli noktalarındaki müzelere, restoranlara ve Karadeniz sahiline kolayca ulaşma imkanı sunuyor. ‘’Bireysel ihtiyaçların karşılanması önceliktir.’’ anlayışıyla hareket eden Park Inn by Radisson Samsun’da İskandinav tasarım verimliliğinin hakim olduğu parlak renklerde odalar bulunmaktadır. Toplamda 140 odası bulunan otelde odalar 8 kategoriye ayrılmıştır. Otel, gün boyu açık olan Opera Restaurant’ı ile misafirlerine geleneksel Türk kahvaltısı, zengin öğle ve akşam yemeği seçenekleri sunmaktadır. Restoranda ayrıca, yerel ve uluslararası tabakların yer aldığı alakart menülerde misafirlere muhteşem bir lezzet deneyimi sunulmaktadır.

Benzer Haberler