Ana sayfa » Oteller » Romance İstanbul Hotel’e Tripadvisor’dan ödül
Romance İstanbul Hotel'e Tripadvisor'dan ödül

Romance İstanbul Hotel’e Tripadvisor’dan ödül

Yaşmak Hotel Collection zincirinin bir halkası olan Romance İstanbul Hotel, ‘Traveler’s Choice 2022’ ödüllerinde dünya sıralamasında 4’üncü, Avrupa’da 2’inci oldu.

Seyahatseverlerin tavsiyelerini paylaştığı dünyanın en güvenilir turizm platformlarından olan otel, restaurant ve seyahat değerlendirme sitesi Tripadvisor’dan Romance İstanbul Hotel’e önemli bir ödül geldi. ‘Traveler’s Choice 2022’ ödülleri kapsamında Yaşmak Hotel Collection bünyesinde bulunan Romance İstanbul Hotel, dünya sıralamasında Türkiye’den sadece iki otelin yer aldığı listede 4’üncü, Avrupa sıralamasında ise 2’inci oldu. Kültür ve Turizm Bakanlığı’ndan butik otel belgesi bulunan ve Yaşmak Hotel Collection zincirinin bir halkası olan Romance İstanbul Hotel 40 odasıyla tarihi Yarımada’da faaliyet gösteriyor. Tüm otelleri İstanbul’da yer alan Yaşmak Hotel Collection zincirinde toplam 6 otelde 550 yatak kapasitesi bulunuyor.

‘Sermayemiz ekibimiz, patronumuz misafirimiz’

Konuyla ilgili bir değerlendirme yapan Yaşmak Hotel Collection Yönetim Kurulu Başkanı Taner Yallagöz, hizmet anlayışlarında ‘en büyük sermayemiz ekibimiz, patronumuz misafirimiz’ mottosunu uyguladıklarını söyledi. Türkiye Otelciler Birliği (TÜROB) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevini de sürdüren Taner Yallagöz, “Daha iyi olma yolunda hizmet standardımızın sürdürülebilir olmasına gayret ediyoruz. Bu bağlamda misafirlerimizin duygularına dokunmaya çalıştığımız, Türk misafirperverliğini geleneksel hizmetin modern anlayışı ile yaşatarak misafirlerimizin seyahatlerinde imza olmak üzere süreçlerimizi takip ediyoruz” diye konuştu.

Benzer Haberler