Ana sayfa » Oteller » Le Méridien Istanbul Etiler’e Yeni Baş Aşçı
Le Méridien Istanbul Etiler’e Yeni Baş Aşçı

Le Méridien Istanbul Etiler’e Yeni Baş Aşçı

İstanbul’un popüler semti Etiler’de kaliteli yaşamın adresi Le Méridien Istanbul Etiler’in yeni Baş Aşçısı Arif Özkan oldu.

Sektörde 5-yıldızlı otel mutfaklarında 15 yılı aşkın deneyime sahip usta şef, en sevilen Akdeniz yemeklerinin sunulduğu La Torre Restoran, nefes kesen panoramik İstanbul manzarası ve birbirinden lezzetli kokteylleriyle L’Eclipse Bar da dahil olmak üzere otelin bütün mutfak operasyonundan sorumlu Baş Aşçı olarak atandı.

Marriott International bünyesine 2009 yılında katılan yetenekli şef Arif Özkan yurtiçinde ve yurtdışında çeşitli lüks otellerde görev aldı. Uzun yıllar Marriott International kültürünü özümseyerek önce insan prensibini benimseyen Özkan, ekip çalışmasına çok önem veriyor. Geleneksel lezzetlere hakim olduğu kadar uluslararası mutfakların spesiyallerinde de başarısını ortaya koyan usta şef yemeğin lezzeti kadar sunumunda da her zaman daha iyisini hedefliyor.

Mutfakta yeniliklere öncülük eden Baş Aşçı Arif Özkan sürekli değişime ve gelişime açık yaklaşımıyla dikkat çekiyor. Yeme-içme kültürüne gösterdiği özen ile konuklarına hep kaliteli lezzetler sunan Le Méridien Istanbul Etiler, Baş Aşçı Arif Özkan liderliğinde markanın tarzıyla örtüşen gastronomi deneyimleri tasarlamaya devam ediyor.

Benzer Haberler